Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dietka dla grubaska 85kg

dieta 85kg świeżak

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

WysokiGrubas

WysokiGrubas
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Siemanko pakerzy, jestem grubaskiem i postanowiłem zmienić swoje życie i wygląd.Ćwiczę planem WK który polecił Shaker w jednym z filmików dla początkujących i fajnie to wychodzi tylko że brakuje mi diety ułożyłem sobie coś tam ale nie wiem czy to ma sens możecie to ocenić i powiedzieć co ewentualnie muszę w niej poprawić? z góry dzięki za odpowiedź!

waga 85 kg wzrost 188

zapotrzebowanie 2448

B-183

W-306

T-54

Załączony plik  dieta_2015-02-24.png   66,32 KB   2 Ilość pobrań

Saggi

Saggi
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 16

Myśle że jest za mało kalorii jak na start redukcji . Proponuje żebyś podbił tłuszcze w górę  np :oliwa z oliwek będzie idealna :) 

Stand Up . Fight for your dreams !

Zloty

Zloty

Myśle że jest za mało kalorii jak na start redukcji . Proponuje żebyś podbił tłuszcze w górę  np :oliwa z oliwek będzie idealna :)

2500 jeszcze nie jest złe, będzie miał z czego obcinać, chyba, że planuje długą redukcję, w co wątpię :)

Saggi

Saggi

No ale jeżeli waży 85 kg to nie ma co przesadzać . Tu nie chodzi tylko o chudnięcie ale organizm nie jest przyzwyczajony do takiej liczby kalorii . I może to sie źle skonczyć . Osłabienie organizmu, zmęczenie itd.. nie będe sie wdrążał .Myśle że autor powinien sobie dodać 200-300 kalorii . 

WysokiGrubas

WysokiGrubas
  • Autor tematu

dobra to dodam jeszcze z 200kcal. nie chcę od razu ucinać zbyt hardkorowo bo wiem że można się łatwo zniechęcić a chce to robić z głową bo serio podchodzę do tego poważnie :P dzięki za podpowiedzi chłopaki 

Saggi

Saggi

rób co chcesz . Żebyś potem nie płakał jak gdzieś zemdlejesz.. Juz mialem kolege takiego co na szybko chcial sie odchudzać . Ciągle robi teraz przerwy bo choruje jak nikt ... I z odchudzania nici . 

Chciałem żebyś był świadomy tego że jak odejmiesz 300 czy 2000 kalorii to nie ma różnicy na początku . tak czy tak waga pojdzie w dół .Ale nie o to chodzi . trzeba stopniowo odejmować kalorie bo jak za dużo odejmiesz i bedziesz myslal ze odjąłem juz tak dużo to powinienem chudnąć to bedziesz w blędzie . Organizm sie przyzwyczai do takiej ilości kalorii i waga znowu będzie stała w miejscu więc proponuje odejmować kalorie z głową . i samopoczucie będzie lepsze , nie będziesz chorował , będziesz chudł i mniej mięsni stracisz . 

WysokiGrubas

WysokiGrubas
  • Autor tematu

no to w końcu ta dietka jest do dupy i zemdleję za kilka dni czy jest okej?bo z tego co liczyłem to jest spoko ale mogłem się pomylić dlatego chce aby ktoś mi pomógł. Dodam 200 kcal podbije trochę tłuszczyk oliwą jak mi doradzasz ale to wystarczy?

Filip90

Filip90
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 1

Mistrzu jak dla Ciebie posiadanie 188cm i takiej wagi,to grubas,to ja nie wiem o czym tu mówisz :P ja mam wagę około 90(obecnie na redukcji) i jestem 10cm nizszy i jakoś niespecjalnie uważam się za grubasa :P zresztą, co kto lubi :) nie widziałem Cię na żywo więc nie oceniam ;) jeśli chodzi o kaloryczność,to wydaje mi się,że może być.Ja zacząłem z nieco większego pułapu,bo troszkę ponad 2500kcal i póki co,dwa razy obcinałem kalorie(a redukcja trwa ponad miesiąc),bo było mi to raczej zbędne(waga szła po około 0,5 kg/tydzień i raczej dalej idzie - nie wiem,nie mam wagi na mieszkaniu,a jedynie w domu,ale po obwodach widze,że schodzi :) ).Dodawałem tylko aeroby,stopniowo po najpierw raz w tygodniu po 5 minut, potem dwa po tyle,później zwiększyłem na 10 minut itd.,bez jakiegoś katowania :) Jedyne,co bym zmienił,to jak kolega wyżej wspomniał - więcej tłuszczy.NIe sprawdzałem co tam masz w diecie dokładnie,a jedynie makro i wydaję mi się,że masz za dużo węgli,a za mało tłuszczy,tego białka też masz sporo,daj sobie 2g/kg - powinno wystarczyć. Takie jest moje zdanie.Na każdego działa co innego :)
A BTW. chyba nie ten dział? Pondro!

WysokiGrubas

WysokiGrubas
  • Autor tematu

gruby może nie jestem ale mam brzuchala i nielichego cyca. Dzięki za rady poprawię to na pewno :) faktycznie nie ten dział ale nie mogę chyba już tego przenieść 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, 85kg, świeżak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016