Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forum bukmacherskie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

NajlepszyTyper

NajlepszyTyper
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Ja korzystam z nowego forum z dobrymi typami a Wy? 

www.Naszetypy.pl polecam

NajlepszyTyper

NajlepszyTyper
  • Autor tematu
Na forum www.NaszeTypy.pl jest konkurs na aktywność, do wygrania 50pln paysafecard - wystarczy pisać posty :)

roben777

roben777

Jeżeli chodzi o forum bukmacherskie, to zdecydowanie polecam nowy serwis legalnych zakładów bukmacherskich fbuk.com

Generalnie rzecz biorąc, lepiej nie ryzykować i nie obstawiać u bukmacherów nie posiadających polskiej licencji.

Być może i zagraniczni mają lepsze kursy, ale ja wolę spać spokojnie.

Bartolini

Bartolini
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 1
  • LocationRzeszów

Jeżeli chodzi o forum bukmacherskie, to zdecydowanie polecam nowy serwis legalnych zakładów bukmacherskich fbuk.com

Generalnie rzecz biorąc, lepiej nie ryzykować i nie obstawiać u bukmacherów nie posiadających polskiej licencji.

Być może i zagraniczni mają lepsze kursy, ale ja wolę spać spokojnie.

Również polecam to forum! :) Pamiętam czasy, jak się w ślepo brało typy tam od losowego typera z forum i czasem szło nawet coś ugrać :D Polecam też ten artykuł jak chcecie wybrać dobrego bukmachera. Swoją drogą dawno w bukmacherke nie grałem, aż chyba wrócę właśnie na forum i popróbuję swoich sił xdd

maciek233

maciek233

Jeśli nie jesteście przekonani co do swoich typów to zawsze możecie skorzystać z porad bardziej zaawansowanych graczy, np. tutaj http://zawodtyper.pl/ . Na początku zaczynajcie od małych kwot a jeśli zdobędziecie doświadczenie można ją stopniowo podnosić. Uważajcie bo bukmacherka trochę uzależnia :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016