Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pas do podciągania ,a dokładnie guma.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

VoooT

VoooT
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 2

Cześć,na jednym z filmów widziałem jakąś gume,którą gość zakładał między nogi i na drążek,dzięki czemu obniżało to troche kg i mógł się spokojnie podciągać. Ma ktoś pomysł co to było ? 

SpejsonXD

SpejsonXD
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 39

to była guma. weź jakieś szelki i też tak zrób tylko się nie powieś na tym uważaj żeby się nie zaplątać :D u nas gościu na silowni miał coś podobnego. ale powiem ci tak ... nie lepiej poprosić byle kogo na siłowni żeby ci pomógł. wystarczy że będzie ci trzymał nogi a ty sam sie będziesz odpychał. 

** 20% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT SKLEPU OLIMP **
http://www.olimp-sup...s.com/?p=3&m=29
Wpisz kod "OLIMPRZEZBA" przy składaniu zamówienia
*Promocja obowiązuje produkty już przecenione*

Merapi

Merapi
  • Reputacja: 7
  • LocationŻywiec

Polecam te gumy , faktycznie pomagają na początek przy podciąganiu na drążku . Niestety super tanie nie są , ja używam power band  spartan sport , w kolorze fioletowym , każdy kolor oznacza inne odciążenie . Na początku kiedy dzwigałem się ledwie po 7 razy w seri na wąskim chwycie i nie mogłem zaprogresować , guma sprawdziła się idealnie . Teraz po około 4 miesiącach używania gumy  na wąskim chwycie robię spokojnie 12 powtórzeń (bez używania jej ), teraz męczę najszerszy chwyt , gdzie jeszcze 4 miesiące temu nawet z gumą nie podciągnąłbym się ani razu . Także z czystym sumieniem mogę polecić .

Efekt = Motywacja * Ciężka praca

You will waiting a long , long time for your chance to shine .

Dexios

Dexios
  • Reputacja: 15

Ja polecam dętki do roweru ^^

Patryk233

Patryk233
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 1

Ja zamawiałem w K-sport fajne gumy, są fajne bo oznaczyli je różnymi kolorami i bez problemu można wybrać taką z odpowiednim dla nas oporem. Tutaj można więcej przeczytać o tych akcesoriach: https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/category/13,gumy-treningowe-power-band

BartekWłoś

BartekWłoś
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

Polecam tak samo jak Patryk, dokładniej tą https://www.k-sport....and-mini-czarna i używam ją do ćwiczeń, a jeżeli chodzi o wspomaganie z podciąganiem, to lepiej wziąć z mniejszym oporem, myślę że wydanie 18 zł nie jest czymś strasznym.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016