Skocz do zawartości

Zdjęcie

Studia, jakie?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

sebastiano

sebastiano
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Na pewno duże perspektywy bedą dawały kierunki techniczne. Ewentualnie biznesowe, finansowe.Myslę, że totalnie przereklamowane jest prawo. Bardzo dużo osób to studiuje ale tak naprawdę jest cięzko z pracą ( doświadczenie kilku znajomych, którzy to skończyli).

Ze swojej strony proponuję uczyć się języka. Języki zawsze się przydają oraz taka zdolność mówienia po angielsku sprawi, że będziecie mogli znaleźć o wiele korzystniejsze zatrudnienie.

Mogę Wam polecić speak up:

https://speak-up.pl/

Aktutalnie jest tam dobre promo Można dostac kilka miesięcy nauki za free. 

opracer

opracer
  • Tytuł: Nowy Koks

Myślę że idąc na politechnikę i robiąc inżyniera z przedmiotów ścisłych szybciej znajdziesz tą pracę niż po humanistycznych na uniwerkach

Julia1234

Julia1234

Tak naprawdę wybór każdego kierunku wiąże się wystąpieniem rozczarowania. Nie zawsze to, co sobie zakładasz ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Pomocne mogą okazać się opinie znajomych, warto się z nimi zapoznać :)

Julia1234

Julia1234

W pełni potwierdzam. Skończyłam 3-letnią administrację. Pełno nauki, a i tak nie pracuję w zawodzie. Wiedza przydała mi się jedynie na rocznym stażu w Urzędzie Gminy, ale okazało się, że nie dla mnie taka praca. Bardzo nudna, bez większych szans na rozwój. Odradzam kierunki humanistyczne.

wekret

wekret

Najlepiej iść na politechnikę i zrobić inzyniera :)

F@bian4

F@bian4

Jeśli o mnie chodzi, to ja wybrałem specjalizację psychoterroryzm na UTH i jestem bardzo zadowolony. Zajęcia są mega ciekawe i nie mogę się doczekać praktyk :) Dlatego właśnie polecam iść na kierunek, który Cię interesuje. Ja polecam psychoterroryzm studia magisterskie https://www.uth.edu....psychoterroryzm

Glosikx00

Glosikx00

Studia są już coraz bardziej zbędne.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016