Skocz do zawartości

Zdjęcie

BF a Masa

bf masa

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

orzi05

orzi05
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 5

Witam forumowiczów :) Czy przy wzroście 179cm i wagą 79,5-80kg ( waha się :D ) warto zacząć od razu od masy czy zredukować trochę bf?

BF przy tej wadze i wzroście wynosi 17%

Appassionata

Appassionata
  • Tytuł: DZIKUS
  • Reputacja: 339
  • LocationWarszawa

Jak nie miałeś wcześniej styczności z ciężarami to bym trzymał zapotrzebowanie i trenował to by może rekomp wyszedł, i potem zwiększyć kcal

32287330607991568409_thumb.jpg ~Don Karkonoe pozdrawia sportowe świry                                                        

orzi05

orzi05
  • Autor tematu

Jak nie miałeś wcześniej styczności z ciężarami to bym trzymał zapotrzebowanie i trenował to by może rekomp wyszedł, i potem zwiększyć kcal

Miałem, ale wykluczyła mnie kontuzja na jakiś prawie rok. Jak kontuzja to i trochę to psychicznie na mnie siadło i przestałem pilnować tego co jem stąd przyrost bf. Mój ty budowy to ekto-mezo ( bardziej mezo ) i nigdy nie miałem problemu z bf zawsze byłem szczupły a sucha masa szła elegancko i teraz nie bardzo wiem co zrobić.

Appassionata

Appassionata
  • LocationWarszawa

W takiej sytuacji tez polecam być na utrzymaniu i trenować

orzi05

orzi05
  • Autor tematu

Czyli nie odejmować ani nie dodawać kalorii ? Ćwiczyć na kaloriach dzięki którym " utrzymam " wagę?

Appassionata

Appassionata
  • LocationWarszawa

Możesz dodać teraz bo wiadomo przyjdzie wysiłek

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bf, masa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016