Skocz do zawartości

Zdjęcie

SCITEC NUTRITION - GREEN SERIES

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

kupers

kupers
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 1

SCITEC NUTRITION - GREEN SERIES

FIBERS & ENZYMES RX Z beta-glukanem i enzymami trawiennymi! Wysoka zawartość błonnika!

• WYSOKA ZAWARTOŚĆ BŁONNIKA!

Błonnik staje się coraz bardziej doceniany oraz akceptowany przez specjalistów jako składnik odżywczy. W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego należy spożywać codziennie 20-30 g błonnika. Niestety dieta większości osób w dzisiejszych czasach nie pokrywa tego zapotrzebowania powodując tym samym zaburzenia układu pokarmowego. Dodając jedną porcję Fibers & Enzymes Rx do swojego ulubionego napoju lub shake-a białkowego, możesz w prosty sposób dostarczyć swojemu organizmowi 5 g włókien pokarmowych z 6 różnych źródeł (jabłko, bambus, jęczmień, owies, pszenica i inulina z cykorii). 

Składniki: Błonnik jęczmienny (23% zaw. Błonnika Betaglukanu), Inulina, Błonnik bambusowy, Błonnik owsiany, Błonnik pszeniczny, Kwas L-askorbinowy, Ekstrakt z (owoców) Rubus idaeus 8:1 (5% zaw. Katonu), Bromelaina pozyskana z Ananas comosus (1200 GDU/g), Papaina pozyskana z Carica papaya (1,5 FIP U/mg)

enzymami trawiennymi! Wysoka zawartość błonnika!

Bigbuddy

Bigbuddy
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 2

Coraz więcej firm wypuszcza produkty "Green", super foods czy żywność funkcjonalną:) nie dziwię się więc, że Scitec też się za to wziął. A co mogę napisać o tym produkcie? Fajne opakowanie, w formie saszetki, którą można wziąć wszędzie. Dużo błonnika, który pomaga walczyć z głodem, bo czuć po nim uczucie wypełnienia. Zdrowe składniki, żadnych chemicznych dodatków i duży plus za witaminę C w składzie. My Polacy i tak spożywamy za mało błonnika dziennie, co moim zdaniem jest błędem.

wasylewski

wasylewski
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0
to nie jest żaden fejk, jeśli chcecie wziac udzial w konkursie o suple (oczywiście za free) to wejdzcie na ta strone, ja raz wygrałem na tej stronie komplet kreatyny dlatego ją polecam! http://suple.konkurs1.pl/ możecie do mnie napisać na priv w celu dowodów

treningok

treningok
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Zbanowany
  • Reputacja: 2

Dobre , ale dobre whey lepsze :P

Selenium

Selenium
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

Ale to nie jest białko, tylko kompleks błonnika i enzymów. Mi pomógł na zaparcia i ogólnie problemy z przewodem pokarmowym (wzdęcia itp). Bardzo mi się podoba forma tego suplementu, czyli saszetki, które mogę wziąć do pracy i wtedy bez problemu wsypuję do butelki z wodą. A swoją drogą oczywiście,że białeczko zawsze będzie wymiatać;) który fan ciężarów przeżyje bez białka;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016