Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odzież Sportowa Najwyższej Jakości !

sport mma boks rashguard

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Piter7196

Piter7196
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Odzież treningowa Extreme Hobby została zaprojektowana w taki sposób, żeby maksymalnie ograniczyć ryzyko kontuzji poprzez maksymalne rozgrzanie mięśni przy jednoczesnym utrzymaniu suchości skóry. Niezniszczalne ubrania sportowe nie tylko skutecznie regulują i utrzymują temperaturę ciała w trakcie treningu, ale niwelują również wszelkie nieprzyjemne zapachy. Dlatego są bardzo dobrym wyborem dla każdej aktywnej fizycznie osoby. Bez względu na to czy szukasz koszulki na siłownie, legginsów do biegania w plenerze, rashguardu do ćwiczeń – nasze ubrania treningowe cię nie zawiodą. Bo choć produkty Extreme Hobby powstały przede wszystkim z myślą o sportach kontaktowych (sporty walki i mma), to doskonale sprawdzą się także jako odzież na siłownię, do biegania, oraz do sportów wodnych.

https://extremehobby.eu/pl/ <<<=== Odzież sportowa najwyższej jakości !

running-mesh-rapid-yellow.jpg longsleeve-rashguard-rebel.jpg

wrona10

wrona10
  • Tytuł: Aktywny Koks
Ale brzydkie ...

Piter7196

Piter7196
  • Autor tematu

Ale brzydkie ...

Może CI się nie podobać oczywiście bo wygląd to rzecz gustu, sprawa indywidualna. Ale na stronie www.extremehobby.eu na bank znajdziesz coś dla siebie ! Nie dość, że jest wiele pięknych wzorów, ale za to w połączeniu z najwyższą jakością, efekt podczas treningu jest oszałamiający !

zed

zed

Jeśli chodzi o mnie to równiez zamawiam przez internet. NIe kupuje jednak specjalnie ubrań sportowych. Po prostu wybieram dla siebie wygondne i przewiewne bawełniane koszulki.....

Kilka razy kupowałem w tym sklepie:

http://www.megakoszu...zasie-c510.html

Jakość jest naprwdę dobra a wybór jest również ok. 

sebastiano

sebastiano

Akurat te modele średnio mi się podobają

bezele

bezele
  • Tytuł: Doświadczony Koks

Każdy ma inny gust. Jeśli chodzi o mnie to lubię kupić sobie coś rzadziej ale za to dobrej jakości. Ogólnie nie przepadam za chodzeniem po sklepach, poza tym przyzwyczajam się do swoich ciuchów i jak kupuję coś to chcę aby nosić to dłużej niż kilka razy w praniu.

Od lat jestem wierny firmie Nike:

http://www.7store.pl/nike-sportswear

Szczególnie,ze ceny wcale nie są takie wysokie bo w sieci można znaleźć na ich ciuchy bardzo dobre promocje i tym samym kupić je o wiele taniej. 

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 19
  • LocationWarszawa

Ubrania tej firmy tak czy inaczej bywają drogie, nawet gdy objęte są promocją.

toron

toron

Z jednej strony wydaje się to pewien koszt, z drugiej strony w promocji wcale nie jest tak drogo jak  piszesz. I niejednokrotnie mozna kupić sobie coś firmowego i porządnego z promocji w cenie jakiegoś ciuchu no name ale bez promocji.

Dobrej jakości ubrania sportowe ma moim zdaniem firma Under Amour:

https://treningowy.p...der-Armour.html

Amerykańska dobra firma, aktualnie zresztą w powyższym sklepie jest kilka promocji ( sklep autoryzowany, tak więc wiecie,że kupujecie coś co jest oryginalne a nie podróbkę).

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sport, mma, boks, rashguard

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016