Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zapotrzebowanie

Masa Brzuch BF Kcal Makro Problem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

AmbitnyNewbie

AmbitnyNewbie
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 1
Witam,

Mam problem z tym ile powinno się jeść kalorii na masie: z moich obliczeń wynikało że przy mojej wadze - 67 kg powinienem spożywać 3300 kalorii jednak coś jest nie tak, ponieważ waga praktycznie stoi a jedyne co rośnie to obwód w pasie. Ile kalorii przy mojej wadze oraz szybkiej przemianie materii powinienem spożywać? 
Boję się że jeśli np. dorzuce z czasem do tych 3700 kcal to bardzo się uleje.. confused.gif

Pozdrawiam,

AmbitnyNewbie.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 383
  • LocationKraków

Tyle żeby waga rosła, a obwód w pasie jak najmniej. Nie liczą się tylko kcal- liczy się to z jakich produktów komponujesz diete :)...

Trening także jest ważny, jak długo jadłęś tyle kcal- po jakim czasie urósł Ci niby pas? Może to ilość jedzenia.... 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

JaJeti

JaJeti
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 46

wodą cię mogło podlać od wysokich węgli, przy 3300 zapewne zjadasz ich wystarczająco żeby ojebać pół afryki z wody, kolejne pół opierdolisz na wyższych kcal.

Plan treningowy pod daną jednostkę? Zapraszam na priv.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Masa, Brzuch, BF, Kcal, Makro, Problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016