Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie badania przed dalszym etapem redukcji?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Filippo9012

Filippo9012
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 4

Cześć!
Jak w temacie,bo tych badań w necie jest mnóstwo, a ja nie chce robić wszystkich, które tam podają tylko konkretne pod mój przypadek,bo mnie po prostu nie stac na wszystkie a musze zrobić je prywatnie raczej :D
Jestem, tzn. byłem w trakcie redukcji gdzieś od stycznia.Moja redukcja to raczej wyglądała tak, że 5-6 dni liczenia makro(jedzenia whey zdrowo + czasem wpadło ciastko,wafle smakowe czy takie tam),4-5x trening, a później 1-2 dni wpieprzania :D czasem oczywiście trzymałem dużo dłużej miske, a czasem wypadało,że więcej miałem dni z czitowaniem, niż trzymania miski. W każdym razie od stycznia straciłem tylko 15 kg i około 10cm w obwodzie mojego śmietnika :D nie powiem, bo w lustrze sylwetka się dużo poprawiła(może reaktywuje swój dziennik, to się pochwale,bo mam zdjęcia aktualne i te ze stycznia,gdzie na prawdę wyglądałem, jak prosie :D ) ale jeszcze to nie jest to,co oczekuje. Teraz czeka mnie ważny egzamin, więc i robię sobie "diet break", który nie będzie polegał na jedzeniu wagonu jedzenia,ale na pewno nie będzie liczenia makro ;) później chce wrócić do mojej redukcji z liczeniem makro,ale chciałbym sobie zrobić właśnie badania, które powiedzą mi, czy ciągnąć redukcje w takiej formie jak dotychczas czyli na low carbie(choć różnie to bywało,czasem wychodziło duzo węgla,mniej białka,czy tłuszczy), czy może moje zdrowie mi nie pozwala na trzymanie miski w taki sposób. Co polecacie?Ktore badania?Na pewno morfologia,tsh,testosteron może zrobie w zależności ile kasy mi zawołają za to...A co oprócz tego?

A w ogóle,czy WK prowadzą sklep w Warszawie i można u nich kupić coś na miejscu, czy tylko i wyłącznie sprzedaż wysyłkową i ewentualny odbiór osobisty po wczesniejszym umowieniu sie,bo nie chce zakladac mnowego tematu.

Dzięki z góry!

Filippo9012

Filippo9012
  • Autor tematu
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 4

Serio nikt nie wie?Nikt z was nie robił żadnych badań przy prowadzeniu diety?nawet dla własnej satysfakcji?

Godsmac'K

Godsmac'K
  • Tytuł: IFBB AMATEUR
  • Reputacja: 111

yo co napisales jest ok 

Mój dziennik http://www.wkforum.p... - Powolna masa,niski bf, FBW x 3 . Zapraszam :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016