Skocz do zawartości

Zdjęcie

Początki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

bartlowej

bartlowej
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam armie wk. Ostatnio zacząłem się interesować kalisteniką, zacząłem ćwiczyć tylko teraz pytanie co do diety i planu. Zdjęcie wstawie poniżej i bardzo proszę o opinie czy powinienem redukować czy masować i o rozkład makroskładników. Jeśli chodzi o plan to znalazłem na internecie coś takiego jak na zdjęciu. Bardzo proszę o opinie na temat planu i diety.

Załączone pliki

bydomino

bydomino
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 374
  • LocationTarnów

Proponuję utrzymać wagę i powoli progresować siłowo. Makroskładniki 1,8 - 2,3g białko, 1 - 2g kwasów tłuszczowych, reszta zapotrzebowania to węglowodany. Odnośnie treningu SW to ten to jakiś szablon dla początkujących, lepsze to niż robienie co popadnie. Ale jakiś konkretniejszy plan musisz poszukać w internecie lub zapytać kogoś trenującego SW.

60x60-z0D.jpghttp://www.wkforum.p...iifym-mini-cut/
instagram-icon.pnghttps://instagram.com/domino_workout/

Jesteś początkującym, chcesz schudnąć/przybrać na wadze? Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety lub treningu? Napisz do mnie prywatną wiadomość!

Mateov

Mateov
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 15
  • LocationCieszyn

Ankieta:

Ile zrobisz pompek?

Ile podciagniec nachwytem, a ile podchwytem?

Ile zrobisz dipów?

Ile zrobisz przysiadów/pistoletów?

Oczywiście pytanie jest o poprawną technikę, bo bez techniki w SW to sobie możesz machać i machać crossfitowo i na wielkie zmiany nie licz :)

bartlowej

bartlowej
  • Autor tematu
  • Reputacja: 0

Pompek z dobrą techniką zrobie około 20, podchwytem 5x a nadchwytem 3x, dipów narazie nie robię bo jutro dopiero dostane rury aby zrobić miejsce na to ćwiczenie, przysiadów nigdy nie robiłem max ale 20 co najmniej. Oczywiście wszystkie te cyfry są wykonane z jak najlepszą techniką bez gibania itp.

Mateov

Mateov
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 15
  • LocationCieszyn

Widzę słabo z podciąganiem, nie wiem czy na Twoim miejscu bym nie porobił przez pierwsze 2/3tygodnie np podciągnięć negatywnych (podskok do drązka i powolne opuszczanie przez 3-5sekund)

i na przykład podciągnięć australijskich

DominikManiecki

DominikManiecki
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 17

Przy kalistenice nie musisz mieć ustalonej nie wiadomo jakiej diety. Jedz normalnie. 1 rzecz Baza,Siła,Progresja.
Kolega wyżej dobrze mówi rób podciągnięcia negatywne.
Ja na początku max podciągniecia pod chwytem 8x teraz mam rekord szkoły 35 na raz ;)
Rosnij w siłę :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016