Skocz do zawartości

Zdjęcie

Napady slabosci

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

patryk27

patryk27
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam,

Od ponad tygodnia mam problemy ze zdrowiem, a dokladnie mam bardzo mocne napady slabosci( chwilami sie czuje jakbym mial zemdlec). Bylem u lekarza, wyslano mnie na badanie krwi, ktore zrobilem, ale nic nie wykazalo, ponoc wszystko mam w normie i z medycznego pkt widzenia jestem zdrowy tylko, ze moj stan sie w ogole nie zmienia. Co zauwazylem to, to, ze te napady sa nieregularne, o roznych porach oraz jesli cos zjem moj stan sie porpawia i zaczynam sie czuc normalnie. Myslalem, ze to moze cukrzyca, ale lekarz to wykluczyl twierdzac, ze cukier mam w normie i tylko mnie ciagle wysyla od domu mowiac, zebym sie zdrowo odzywial... Nie mam pojecia co mam zrobic teraz, a nie ukrywam zaczynam sie tym coraz bardziej stresowac. Dodatkowo dodam, ze bylem przez okolo 3 miesiace na diecie ketogenicznej( teraz przestalem, bo wydaje mi sie, ze wegle mi pomagaja).

Moze ktos mial cos podobnego kiedys i maja jakas porade?

Zalaczam wyniki badan ( sa one w j. angielskim z racji tego, ze zyje w uk, mam nadzieje, ze to nie problem)

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Załączone pliki

vax

vax
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Reputacja: 214

Badałeś ciśnienie?

patryk27

patryk27
  • Autor tematu

Mialem badane podczas wizyy u lekarza, tez jest w normie

ShaVix30

ShaVix30
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 2
Ogólnie w ostatnim czasie panuje wirus, też tak mam. Ból głowu, gardła, skóry, oczu. Brak apetytu, ale jak coś zjem (na siłę), jest lepiej. Masz identycznie jak ja?

patryk27

patryk27
  • Autor tematu

Jedynie czasem mam brak apetytu, ale glownie mam te napady slabosci. Co do jedzenia to zgadza sie, jesli cos zjem od razu czuje sie lepiej i slabne glownie w przerwach miedzy posilkami. Tylko pytanie czy taki wirus moze powodowac, az tak silne oslabienia ?

Matt3rs

Matt3rs
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 375
Z tymi lekarzami to chuj wielki jest. Tez ostatnio miałem takie zjazdy, teraz już trochę mniej. Wysłała mnie na badania krwi, krew wzorowo, cukier etc. tez. Ja akurat wiedziałem że mnie redukcja zniszczyła i hormony zniszczone mam, no ale pani doktor stwierdziła że "trzeba spożywać mniej soli". :) Także to może być tez sprawa hormonów s Twojej sytuacji.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY :)
Instagram!

"Od tego w co wierzy serce zależy co będzie z ciałem"

...

...
  • Reputacja: 616

Z tymi lekarzami to chuj wielki jest. Tez ostatnio miałem takie zjazdy, teraz już trochę mniej. Wysłała mnie na badania krwi, krew wzorowo, cukier etc. tez. Ja akurat wiedziałem że mnie redukcja zniszczyła i hormony zniszczone mam, no ale pani doktor stwierdziła że "trzeba spożywać mniej soli". :) Także to może być tez sprawa hormonów s Twojej sytuacji.

a mówiłeś jej o tej redukcji?

Matt3rs

Matt3rs
Ta, stwierdziła że to tylko mogło poprawić mój stan zdrowia xD

Instagram!

...

...

Ta, stwierdziła że to tylko mogło poprawić mój stan zdrowia xD

No i poniekąd miała rację ;) Zwykli lekarze pewnie rzadko się stykają z ludźmi, którzy robią bardziej drastyczne redukcje niż po prostu zrzucenie nadwagi - w ogóle mała część społeczeństwa uprawia jakiś sport bardziej na poważnie, stąd pewnie m. in. brak wyobraźni co do niektórych aspektów.

Matt3rs

Matt3rs
Pewno ze miała, bo poniekąd wyłączyłem się z nadciśnienia czy chociażby bólu w obrębie stawów :) Tak jak mówisz. Wielu ludzi zaczyna sport po to by osiągnąć konkretny efekt, gdy już jest efekt (odchudzanie, smukła sylwetka, dobra sraciatella) po prostu zaprzestaje i wtedy aspekt zdrowotny przychodzi faktycznie na plus. No ale jak ktoś redukuje długo, bez kontroli hormonów to wtedy juz z tym zdrowiem może być różnie. Sam trochę zluzowałem, jem więcej ale mniej węglowodanów, waga skoczyła w górę ale co z tego ? Czuje się lepiej, mam więcej siły, spokojnie patrze w lustro nie przejmując się niczym. Czasem trzeba zluzować, bo wydaje się że "sport to zdrowie" i faktycznie nim jest, ale nie bierzmy tego za bardzo do siebie bo można się przejechać.

Instagram!

...

...

Ja teraz na sezon zimowy też podbijam troche kcal, bo nie wyobrażam sobie dużego deficytu teraz. Trzeba jakoś żyć :) Tkanki jeszcze troche mam do spalenia, ale raczej uderze w nią mocniej na wiosnę.

Godsmac'K

Godsmac'K
  • Tytuł: IFBB AMATEUR
  • Reputacja: 112
eh czytanie ze zrozumiem..
Typowymi objawami nadmiaru żelaza jest ogólne osłabienie, uczucie zmęczenia, często złe samopoczucie psychiczne. Pojawia się ubytek masy ciała, a także bóle stawów.

pacz iron
Ponadto blilirubina produkt rozpadu hemoglobiny
obecność wskazuje na stan zapalny wątroby

tlen --> energia
Mam nadzieje ze pomoglem

Mój dziennik http://www.wkforum.p... - Powolna masa,niski bf, FBW x 3 . Zapraszam :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016