Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ból barków przy WL

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

PREZES

PREZES
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam,
panowie pomocy!!

Za nie całe 2tygodnie mam u siebie w miescie zawody amatorskie w WL i pomyslalem ze wystartuje. Sprawdzalem maxa - zaczalem od 40x10 , 70x8x8 , 100x3 110x1 120x1 140(max) lekko poszlo i chcialem sprawdzic 145. Opuscilem na klatke 145 i zaczelem cisnac az poczulem takie rwanie w barkach ze odpuscilem bo czulem jak by mi rozrywalo miesien doslownie. Wrocilem teraz do domu i posmarowalem mascia przeciwbolowa moze przejdzie... Ale co to moze byc? Zerwalem bark? Czy tylko lekkie naderwanie? Zaznaczam na focie gdzie czuje ból i licze na jakies rady bo nie wiem co robic jak z treningami teraz skoro zaraz zawody... 
1.jpg

Vens

Vens
  • Reputacja: 3

Zerwanie to nie jest, bo ból by był taki że zorientowałbyś się że coś takiego Ci się przydarzyło. Moim zdaniem poczekaj dzień czy dwa, smaruj maścią i zobaczysz sam czy ból dalej pozostał, a w takim razie lepiej pójść do lekarza i zasięgnąć rady fachowca.

PREZES

PREZES
  • Autor tematu

ok dzieki, najwyzej odpuszcze do piatku sobie cwiczenia przy ktorych czuje bol w tym miejscu :) pozdro

@edit

btw. ale co robic zeby w przyszlosci do tego nie dopuszczac? zle rozgrzalem?zle ustawienie na lawce przy wyciskaniu? dzis juz bol duzo mniejszy :D

PREZES

PREZES
  • Autor tematu

;) posmarowalem mascia konska i tak zajebiscie rozgrzalo ze juz nic nie czuje 

Mariusz98

Mariusz98
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 52

Taki ból może być spowodowany tak jak u mnie niesamowitą dysproporcją miedzy przodem a tyłem barku . Przednie mięśnie przy obciążeniu  wyszarpują  głowę kości naramiennej z obrąbka stawowego co powoduje ból. U mnie rozpoznanie było identyczne jak u ciebie. Konska maść to tylko tymczasowy sposób.

pl-use-on-web-500x250.jpg

Dziennik treningowy: http://www.wkforum.p...-road-to-glory/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016