Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ashwagandha - dawkowanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

...

...
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 616

Siemanko,

zakupiłem wczoraj ashwagandhe zachwalaną przez wiele osób - na opakowaniu piszą, że dawkować 1 kaps 300mg do posiłku 2 razy dziennie, a jak wy sądzicie? Słyszałem gdzies, że zaleca się przyjmowanie przed snem.

zakupiłem takie coś:

http://www.bestbody....m66-p-1289.html

pozdro!

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 371
  • LocationKraków

Wiesz co najlepiej jest przed snem ... tej ashwy ... zależnie od potrzeb ..., jak tylko chcesz w celu zachowawczym to 300  Ci wystarczy - to jedna kapsułka.  Jak nie to 2-3 około 1 grama, ale to przy lekkim odczuciu np. problemów z nadnerczami czy ... dobowym rytmem kortyzolu.

Ogólnie sprytna marka... Olimp zauważ: 1 tablekta 300 / 5% witalo. a sugerowana porcja 2 dziennie.

Natomiast :D w opakowaniu 30 kapsułek

http://www.sfd.pl/sk...6sAIaAne-8P8HAQ

ten sam skład to samo, dawkowanie 1 kapsułka?

Nie przypadek haha, nawet Pawłowiz DSM o tym pisałem, żę taniej wychodzi Renew. 

Także zależnie od potrzeb. Jedni też mówią, że warto przed treningiem- tutaj uważam, że natural nie musi. Ale na pewno nie walimy po treningu, gdyz to jest adaptogen ... 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

...

...
  • Autor tematu

Wiesz co najlepiej jest przed snem ... tej ashwy ... zależnie od potrzeb ..., jak tylko chcesz w celu zachowawczym to 300  Ci wystarczy - to jedna kapsułka.  Jak nie to 2-3 około 1 grama, ale to przy lekkim odczuciu np. problemów z nadnerczami czy ... dobowym rytmem kortyzolu.

Ogólnie sprytna marka... Olimp zauważ: 1 tablekta 300 / 5% witalo. a sugerowana porcja 2 dziennie.

Natomiast :D w opakowaniu 30 kapsułek

http://www.sfd.pl/sk...6sAIaAne-8P8HAQ

ten sam skład to samo, dawkowanie 1 kapsułka?

Nie przypadek haha, nawet Pawłowiz DSM o tym pisałem, żę taniej wychodzi Renew. 

Także zależnie od potrzeb. Jedni też mówią, że warto przed treningiem- tutaj uważam, że natural nie musi. Ale na pewno nie walimy po treningu, gdyz to jest adaptogen ... 

Dzięki! Akurat Olimp był na sklepie to wziąłem, na cene specjalnie nie zwracam uwagi.

Czyli wychodzi mi, że w DNT bede brał na noc, a w DT w ciągu dnia do posiłków (trenuje zazwyczaj wieczorem).

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

w takim razie tak jak najbardziej 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Bigbuddy

Bigbuddy
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 2

Zależy też ile tej ashwagandy jest w tym kapsie. To że napisane jest tam 300 mg to nie znaczy, że tyle tam jest faktycznie. Opcjonalna dawka to jakiś 1 gram dziennie, najlepiej przed snem.

kooperacja

kooperacja
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 13

I jak tam czujecie jakieś zmiany po niej?

...

...
  • Autor tematu

I jak tam czujecie jakieś zmiany po niej?

niespecjalnie

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

bo adaptogeny działają jedynie u osób którę potrzebują ... i mają problemy z dobowym rytmem kortyzolu, albo problemy z nadnerczami. To tak jak suplementacja ZMA ETC. nic nie da jak ktoś nie ma niedoborów 

jereb

jereb
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

Dużo fajnych informacji dowiedzieć się można z tego artykułu https://sklep.kfd.pl...esc-1-a_63.html

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016