Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trawienie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

matendo

matendo
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
Jakie polecacie enzymy trawienne lub jakieś suple na trawienie?

bydomino

bydomino
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 407
  • LocationTarnów

Ocet jabłkowy też się sprawdzi, co do enzymów nie mam zdania na ich temat może ktoś się wypowie z doświadczenia.

7961601_17948659_1382565658507997_102909

Bigbuddy

Bigbuddy
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 2

Ocet jabłkowy (tylko należy uważać, brać cyklicznie bo u mnie np. powodował zaparcia bardzo duże, pewnie problemy z metylacją mam), mięta, zioła wszelkiego rodzaju, priobiotyki i prebiotyki. Imbir też dobrze się sprawdza bądź też woda z cytryną. Wszystkie te rzeczy pomagają, ale przy długotrwałym stosowaniu. Mi najszybciej i najlepiej po tych problemach z octem jabłkowym pomogło Scitec Fibers & Enzymes RX. Są to pojedyncze saszetki z mieszanką różnych błonników i enzymów trawiennych plus do tego witamina C. Po dwóch dniach problem zniknął. Nie znam innych suplementów pomagających przy trawieniu. Próbowałem kiedyś tych herbatek i preparatów reklamowanych w TV, ale to nic mi nie dało. 

Mistyk

Mistyk
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 4

Z tego co czytałem, wydaje mi się, że dobre w tym celu są: ananas, papaja, pyłek pszczeli.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016