Skocz do zawartości

Zdjęcie

kontuzja stopy

stopa opuchlizna kontuzja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

Dyzma

Dyzma
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

siema Dyzma z tej strony, pewnego dnia, dzień po treningu nóg obudziłem się z opuchniętą stopą i mocnym bólem stało się to na początku grudnia, zrobiłem kilkudniową przerwę od trenowania dołu z nadzieją na szybki powrót lecz tak się nie stało, po tygodniu poszedłem do lekarza bo nie dałem rady normalnie funkcjonować, na zdjęciu RTG ortopeda niczego się nie dopatrzył, a na nogę tylko zerknął i powiedział, że to nie powinno boleć bo urazu tam nie ma.... kiedy zwróciłem uwagę na zaczerwienioną opuchliznę powiedział że faktycznie jest coś nie tak i powiedział że to prawdopodobnie zapalenie stawów... przypisał mi apo-napro i doreta, po tygodniu miałem przyjść ponownie. Ból w ogóle nie ustępował więc poszedłem drugi raz, a on mi powiedział, że jest dobrze bo opuchlizna trochę zeszła i nie wie dlaczego mi to boli.., zmniejszył mi dawkę leków i powiedział że znowu mam przyjść za tydzień...wychodzi na to, że już praktycznie trzy tygodnie jestem bez nogi i nie mogę nic robić, chodzenie sprawia mi problem, nie wspominając o prowadzeniu samochodu, jeżeli mam intensywniejszy dzień i muszę więcej chodzić to na wieczór ból jest tak ogromny, że nawet kiedy leżę i chorą nogę mam pod kołdrą to odczuwam ból od jej "ciężaru" wątpię, że ból ten szybko zniknie stopa cały czas jest czerwona i spuchnięta planuję udać się do innego lekarza, ale chciałbym się Was spytać czy może mieliście kiedyś taki sam problem, to rzeczywiście może być zapalenie stawów czy może nie zauważył jakiegoś urazu w kościach śródstopia?

pozdro

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stopa, opuchlizna, kontuzja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016