Skocz do zawartości

Zdjęcie

Shock+Storm + spalacz

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Kumite37

Kumite37
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Jako że to mój pierwszy post chciałbym się ze wszystkimi przywitać : )

wiek 22 lata

waga 90kg 

staż ładnych kilka lat z przerwami

od kilku miesięcy chodzę regularnie na siłownie 3-4 razy w tygodniu do niedawna był trening obwodowy a obecnie robię już normalnie splitem michę staram się trzymać coraz lepiej, był nawet moment że zacząłem wyliczać dokładnie kalorie ale niestety urodziny, święta za chwile sylwester więc najgorszy z możliwych momentów. od nowego roku startuje z dietą na poważnie, myślę że nisko węglowodanowa ale nie ketoza bardziej ww na poziomie 50-100g dziennie około 3k kalorii czyi tyle ile potrzebuje do utrzymania obecnej wagi wierząc kalkulatorom 

odżywek już się w swoim życiu trochę najadłem ( sterydów nigdy nie ruszałem i ruszać nie mam zamiaru ) niestety zazwyczaj robiłem to bez porządnego treningu i diety więc efekty jako takie. obecnie wcinam monohydrat, białko, bcaa, witaminy, omega3, zma a około 2 tygodni temu skończyłem puszkę cell pumpa. siła i wydolność bardzo szybko wróciła do stanu z przed przerwy i jestem zadowolony. i teraz wracając do sedna sprawy jako że od nowego roku startuje z dietą i porządnie ułożonym treningiem chciałbym się wspomóc czymś mocniejszym i padło na storma + shock teraphy, zestaw można powiedzieć legenda ale do tej pory nie miałem finansów żeby sobie zafundować taki prezent i moje pytanie czy te suplementy będą kolidować ze spalaczem ? wiem że storm jest na masę a spalacz na redukcje i jedno wyklucza drugie ale pomyślałem że przy takim połączeniu zgubie trochę tłuszczu przy okazji nie tracąc zbyt dużo mięcha i poprawiając definicje mięśni i ogólny całokształt. jeśli takie połączenie jest w porządku to poproszę o jakieś propozycje spalaczy, nigdy wcześniej żadnych nie stosowałem więc nie musi być najmocniejszy ale żeby nie skończyło się na placebo i rzeczywiście coś podziałał  : ) z góry dzięki za odpowiedz i wybaczcie za przydługawy wstęp ale chcę jak najlepiej zobrazować moja sytuacje.

Mateusz91

Mateusz91
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 15

Monohydrat , białko(jesli brakuje ci w diecie) , beta alanina , omega 3 , witaminy i minerały. d3+k2 , wiecej nie masz co wymyślać ;) spalacze nie działają , działanie spalacza jest takie , ze Cie pobudzi nie spali za Ciebie tkanki tłuszczowej ;) a jeżeli nie przytrzymasz deficytu kalorycznego to nic z tego nie bedzie ;) pozdro

Kumite37

Kumite37
  • Autor tematu

Shock i storm zostanie na pewno bo chcę sprawdzić czy rzeczywiście ten zestaw zasługuje na miano legendy, spalacz chciałem po to żeby zbytnio się nie zalać i jestem ciekaw czy lepiej brać go jednocześnie podczas budowania masy czy tylko na redukcji, i nie pisz że spalacze nie działają bo to nie prawda tak samo jak to że nie opłaca się kupować miksów kreatyn bo mono działa tak samo. kiedyś brałem animal pumpa i efekty były zadowalające mimo że nie trzymałem diety, kwestia tylko jakim kto dysponuje budżetem : ) tak czy inaczej dzięki za odpowiedz i czekam na kolejne 

Mateusz91

Mateusz91
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 15

Jakie moga byc efekty po animal pumpie? spompuje Cię na treningu i raczej nic wiecej ;)

Kumite37

Kumite37
  • Autor tematu
Brales to kiedykolwiek? Siła poszła i to całkiem sporo na wadze nie wiem bo nie patrzyłem ale widziałem po sobie różnice.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016