Skocz do zawartości

Zdjęcie

3 dniowy FBW na masę dla średnio zaawansowanych

fbw 3 dni 3 dniowy fbw średnio zaawansowany masa fbw masa

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Sepkill

Sepkill
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam serdecznie!

Od około 8 miesięcy mniej więcej 3 razy w tygodniu uczęszczam na siłownię. Na początku zalecono mi robić trening split na masę i tak też ćwiczę. Mam 187 cm wzrostu, zawsze byłem dosyć szczupły i słaby. Kiedy zaczynałem ważyłem 71 kg i miałem około 20% bf. Teraz po 8 miesiącach ważę 82 kg i mam 16% bf. Powoli dosięga mnie stagnacja i postanowiłem coś zmienić. Split zaczął mnie mocno nudzić więc zmieniam na FBW. Ułożyłem sobie plan i proszę Was o jego ocenę. Pozdrawiam.

Załączone pliki

Rejmidi

Rejmidi
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 7

Po 8msc. średniozaawansowany? Nieżle

+? :)

Sepkill

Sepkill
  • Autor tematu

Po 8msc. średniozaawansowany? Nieżle

Poprosiłem o ocenę planu...

Jeśli nie to może chociaż jakaś tabela kiedy można przestać się czuć początkującym, a zacząć średnio zaawansowanym?..

Ile ton trzeba przerzucić aby zaliczyć achievement średnio zaawansowany?

Wydaje mi się, że to co osiągniemy zależy od naszego nastawienia, zaangażowania, ilości pracy, którą włożymy w trening oraz poszerzania wiedzy na temat ćwiczeń, treningów, a nie trolowania na forum i ilości nabitych postów.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o merytoryczne wypowiedzi.

Godsmac'K

Godsmac'K
  • Tytuł: IFBB AMATEUR
  • Reputacja: 109

ostatnie cwiczenie z poniedzialku robilbym na lezaco dla lepszej stabilizacji, jesli dobrze rozumiem jak to cwiczenie wyglada

do reszty ciezko sie doczepic

Mój dziennik http://www.wkforum.p... - Powolna masa,niski bf, FBW x 3 . Zapraszam :)

Sepkill

Sepkill
  • Autor tematu

ostatnie cwiczenie z poniedzialku robilbym na lezaco dla lepszej stabilizacji, jesli dobrze rozumiem jak to cwiczenie wyglada

do reszty ciezko sie doczepic

Chodzi o ćwiczenie na wyciągu (krzywka / uchwyt łamany), rzeczywiście źle to opisałem 

Dzięki za opinię. Pozdrawiam

edit: plan poprawiony, lepiej opisany triceps w poniedziałek

tymasko

tymasko

Siemano,

Nie wolisz zamienic cwiczenia na triceps z wtorku na wyciskanie waskim chwytem? Na pewno jest to bardziej zlozone cwiczenie niz prostowanie ramienia. Dalbys tez lekki bodziec klatce do rozrostu. Taka moja skromna sugestia, pozdro :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fbw, 3 dni, 3 dniowy fbw, średnio zaawansowany, masa, fbw masa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016