Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza muzyka na siłownie! - Nightwish

muzyka nightwish muzyka motywacyjna motywacja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Sepkill

Sepkill
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam,

Nie wiem jak ale nie znalazły się tutaj jeszcze piosenki zespołu Nightwish. Nie ma dla mnie nic bardziej motywującego niż ich piosenki. Poniżej kilka próbek... Polecam, dają super kopa!

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 272
  • LocationKraków

Mnie tam muzyka nie motywuje, bo niby nie widzę tu jakoś sensu motywacyjnego :D. Lubię słuchać- dla słuchania po prostu, żeby czas leciał na siłce a nie słuchać pierdoleń do okoła. :D 

Ale to nie moje klimaty, ja tam wszystko tylko nie cieżki kaliber 

https://www.instagram.com/czovitek/
Dołączona grafika
Potrzebujesz suplementów?Porady? Pisz na pw! Lub zapraszam Kapelanka Tesco- Kraków.

Dołączona grafika

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 13
  • LocationWarszawa

W sumie racja. Trudno by muzyka była w stanie jakoś konkretnie zmotywować. Ale nie da się ukryć, że czas przy dobrej muzyce spędza się znacznie przyjemniej.

Mistyk

Mistyk
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 4

Według mnie muzyka na siłowni jest bardzo ważna bo wpływa na nasze emocje, dzięki czemu jesteśmy w stanie bardziej skupieni podejść do treningu. Ja na przykład bardzo lubię słuchać Myslovitz, jeśli mam lżejsze treningi, lub Kękę, z nutą patriotyzmu przy cięższych. Two steps from hell jest też ciekawą propozycją.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: muzyka, nightwish, muzyka motywacyjna, motywacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016