Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ocena Bf - redukować czy masowac ?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

bexolini

bexolini
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

jak uwazacie jaki mam BF ? redukowac czy masowac ? i czy aktualnie gdy jestem na masie mam dobry rozklad makro ? ( wczesniej mialem wiecej wegli i mnie strasznie podlewalo dlatego ucielem i dalem w tluszcze czy dobrze zrobilem ? )

185 cm

86kg

3800 kcal

białko 192 g

tluszczy 140

wegli 450

Załączone pliki

JaJeti

JaJeti
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 46

Zależy czy chcesz formę na lato zrobić czy po prostu, jeśli na lato to bym jeszcze pomasował do lutego i ciął do czerwca. Jeśli lepiej Ci na tych makrosach to dobrze zrobiłeś, jak dla mnie makrosy są na drugim miejscu jeśli chodzi o tkankę, na pierwszym są kalorie, stosunek makro bardziej dla samopoczucia i najedzenia traktuję, zwłaszcza, że rotacja makrosami to i tak dobra sprawa przy redukcji więc to nie są sztywne normy.

Plan treningowy pod daną jednostkę? Zapraszam na priv.

Godsmac'K

Godsmac'K
  • Tytuł: IFBB AMATEUR
  • Reputacja: 113
15-20

Mój dziennik http://www.wkforum.p... - Powolna masa,niski bf, FBW x 3 . Zapraszam :)

Rejmidi

Rejmidi
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 7

Jak na lato to to co pisał jajeti. Jeżeli nie to polecam te wakacje przymasować i od następnego roku redu

Puchar

Puchar
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 1

Ja bym masował spokojnie jeszcze i tylko ew. wycinka 2-3 miechy przed latem... dołóż mięsa i wtedy można 'odsłaniać' :D 

Mistyk

Mistyk
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 4

Waga w stosunku do wzrostu jest stosunkowo niska, myślę że śmiało możesz przymasować, nawet z 10 kg. Jesteś endo czy mezo?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016