Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śniadanie B+T a trening rano

sniadanie bt trening rano

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

Obcy1

Obcy1
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam, chciałbym zapytać co sądzicie o śniadaniu białkowo-tłuszczowym na masie po którym jest trening? Węglowodany rano mnie usypiają, ale boje się że trening nie będzie tak efektywny jak na węglowodanach. Ogólny rozkład makro to B:200 W:400 T:90 

holigan0

holigan0
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 2

zalezy od osoby. ja jadam b+t na sniadanie po godzinie na trening i nie czuje roznicy pomiedzy weglami a tluszczami. przetestuj to zobaczysz jak na ciebie zadziala

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 441
  • LocationTarnów

Śmiało możesz trenować po b+t, są osoby które na masie trenują na czczo i też nie narzekają. Jak wieczorem / przed snem zjesz dużą ilość ww będzie ona wykorzystywana przez cały kolejny dzień, tym bardziej na masie bo masz przesyt składników.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

Obcy1

Obcy1
  • Autor tematu

Dzięki za odpowiedzi  ;) Od jutra testuje  :P

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 351
  • LocationKraków

musisz przetestować na sobie, ja np ... nie ma opcji żebym po b+t trenował- za bardzo mnie zamula z rana, więc generalnie mimo iż czasem stosuje b+t rano, to jest to moj posilek niby przed treningowy :D ale ... trening mam 3-4 po tym, wiec juz nie czuje tego. Tak to wgl. nie  mam ' posilku' przed treningiem np, bo skoro jem 3-4 dziennie to akuat wypada trening kilka godzin po sniadaniu zalezy raz to 3 raz 4 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

JaJeti

JaJeti
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 43

latam czasami na czczo, czasami po całym dniu jedzenia, czasami po śniadaniu na siłownię, samopoczucie różne, siła ta sama

Plan treningowy pod daną jednostkę? Zapraszam na priv.

Obcy1

Obcy1
  • Autor tematu

Spróbowałem i jednak dużo lepiej ćwiczy mi się po węglach :D 

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 441
  • LocationTarnów

To tak ćwicz.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 351
  • LocationKraków

Dokładnie j.w trzeba badać na sobie 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sniadanie, bt, trening rano

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016