Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepszy żel na pryszcze/trądzik

• Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

HyperKK

HyperKK
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Cześć  :D

Chciałbym wam przedstawić moim zdaniem najlepszy żel na trądzik/pryszcze mianowicie chodzi o Davercin  ;)

Kosztuje w granicach od 30zł do 40zł i jest niestety na receptę. Stosowałem go raz na dzień i działał, ale myślę że z dwa razy na dzień i były by lepsze efekty.

Po pierwszym zastosowaniu na twarz skóra strasznie piecze, można stosować na twarz, klatkę, plecy  ;)

Pozdo :D

Merapi

Merapi
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 7
  • LocationŻywiec

Kiedyś też walczyłem z zmianami skórnymi , jechałem troszkę na Davercin-ie  i jest ok , ale lepsze efekty przyniósł tylko Normaclin działa lepiej i nie wysusza tak bardzo skóry.

Efekt = Motywacja * Ciężka praca

You will waiting a long , long time for your chance to shine .

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 344
  • LocationKraków

Też miałem problemy, zrobiłem redu i :D od tamtej pory nie mam juz syfów ;D paradoks... co prawda, ale :D 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Tasman

Tasman
  • Reputacja: 4

Ja ostatnio kupiłem Clear Skin z MZ. Zjadlem dopiero pół puszki, a jest juz duzo lepiej ;) Także polecam :) Tylko, ze cena moze troche przerażac :D

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Ja ostatnio kupiłem Clear Skin z MZ. Zjadlem dopiero pół puszki, a jest juz duzo lepiej ;) Także polecam :) Tylko, ze cena moze troche przerażac :D

no ceny ich produktów są w chuj zaporowe, generalnie->za to nie spotkałem się żeby coś nie działało... no ale wiesz jak cos idzie stosowac np. regularnie to bulenie tyle hajsu miesiecznie slaba opcja ;D

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Tasman

Tasman
  • Reputacja: 4

no ceny ich produktów są w chuj zaporowe, generalnie->za to nie spotkałem się żeby coś nie działało... no ale wiesz jak cos idzie stosowac np. regularnie to bulenie tyle hajsu miesiecznie slaba opcja ;D

Masz racje :D  W sumie tez na chwile obecną wszystko co zamawiałem działało :)  Ciekaw jestem jak będzie po odstawieniu tego środka, bo jesli to wroci to... sie wkurwie  :angry:

MMMaru

MMMaru
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 750
  • LocationSin City

Kończe pierwszy pojemnik Clear Skin'a z MZ i działa nieźle, zobaczymy jak będzie po drugim ale dawkuje only 2x ed

Ps. Biały Jeleń

INSTAGRAM >https://www.instagram.com/maru.94/<

Snap >marek_wuer<

Długa jest sztanga, gra świeczki warta

Marzec_Adam

Marzec_Adam

na duży trądzik jeden żel nie pomoże ;p

MMMaru

MMMaru
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 750
  • LocationSin City

Tak ogólnie niestety mówiąc szczerze na własnym doświadczeniu to dermatolog i syfiasty antybiotyk , niestety wszystko inne to zabawki które nie zniszczą tego gówna

INSTAGRAM >https://www.instagram.com/maru.94/<

Snap >marek_wuer<

Długa jest sztanga, gra świeczki warta

WarszawkiKoks

WarszawkiKoks

A może przetestuj http://ulotkazdrowia.pl/sevolium Żel, krem jest wykonany z naturalnych ziół i z tego co czytam na różnych forach to takie rozwiązania zdają egzamin. Tabletki na trądzik to słaby pomysł.

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

A może przetestuj http://ulotkazdrowia.pl/sevolium Żel, krem jest wykonany z naturalnych ziół i z tego co czytam na różnych forach to takie rozwiązania zdają egzamin. Tabletki na trądzik to słaby pomysł.

nie sądzę, żeby to mialo tak silne działanie .... 

Syntax

Syntax

Witamina b5 jest tania, do tego w aptece kupisz standaryzowaną w przeciwieństwie do tego typu suplementów, które nie przechodzą kontroli. Acetyl L-Karnityny również jest tani. Kupujesz osobno jedno i drugie i masz dokładnie to samo tylko bez ładnego opakowania za mniej niż połowę ceny.

hiszpanianieruchomosci

hiszpanianieruchomosci
  • Tytuł: Aktywny Koks

A może warto zastanowić się nad przyczynami a nie zwalczać syfy.

check this

hiszpanianieruchomosci

hiszpanianieruchomosci
  • Tytuł: Aktywny Koks

Czasem najlepiej jest skorzystać z porady dermatologa bo być może dobry żel tutaj nie wystarczy

anonymous

Pilotov

Pilotov

Jeśli mówimy o niewielkim trądziku i ogólnie cerze mieszanej - przetłuszczającej się i łuszczącej jednocześnie, to ja polecam do pielęgnacji kosmetyki naturalne - lipowy płyn micelarny (skóre powinno się oczyszczać (delikatnie) po każdym dniu, nawet jeśli nie nakłada się na nią podkładów i innych specyfików:)). Dobrze sprawdzi się do tego również krem z nagietka. Omijać mocne żele myjące, które często uszkadzają warstwę hydrolipidową skóry twarzy. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016