Skocz do zawartości

Zdjęcie

Posiłek do szkoły

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

ZajcUu

ZajcUu
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Siemanko armio!
Co zazwyczaj zabieracie ze sobą do szkoły jako drugie śniadanie? Coś co można praktycznie spakować i konsumować xD 
Dzielcie się swoimi pomysłami! Pozdro

JaJeti

JaJeti
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 46

no jak masz pojemniki plastikowe to możesz w nie spakować chyba wszystko co tylko chcesz

Plan treningowy pod daną jednostkę? Zapraszam na priv.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 383
  • LocationKraków

jak chodziłem do szkoły, to normalny obiad, jajecznice... to samo co w domu. 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 468
  • LocationTarnów

Dokładnie pojemnik i na co masz ochotę lub omlet czy dobrej jakości pieczywa + warzywa + mięso/jajka. W ostatecznosci białko w prochu i wafle ryżowe, czy tam jakieś płatki np. jaglane.

11040178_banerokrojonynowy.jpg

kew

kew
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Reputacja: 162
Ja zazwyczaj nosiłem omleta albo swego czasu nawet pizzę twarogowa hahaah teraz do roboty to zazwyczaj ryż z mięsem, jajecznica, makaron, twaróg.

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Ja zazwyczaj nosiłem omleta albo swego czasu nawet pizzę twarogowa hahaah teraz do roboty to zazwyczaj ryż z mięsem, jajecznica, makaron, twaróg.

haha no na poczatku kobinowalem tez jakies cuda a potem kurwa... nie mam czasu, kurwa zeby zjesc - zeby tylko smaczne, to jebut ;D to samo miecho/ryz mnie to smakuje i chu :D 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

kew

kew
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Reputacja: 162

haha no na poczatku kobinowalem tez jakies cuda a potem kurwa... nie mam czasu, kurwa zeby zjesc - zeby tylko smaczne, to jebut ;D to samo miecho/ryz mnie to smakuje i chu :D

Dokładnie :D często miałem jakieś zajawki, coś tam kombinowalem ale zawsze koniec końców wracam do tych samych dań :)

Ale szczerze mówiąc aż mi się zachciało ta pizzę twarogowa zrobić znowu.

JaJeti

JaJeti
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 46
Na uczelnie biore zazwyczaj mieso z makaronem i sosem, ewentualnie tortille :P
Plan treningowy pod daną jednostkę? Zapraszam na priv.

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Na uczelnie biore zazwyczaj mieso z makaronem i sosem, ewentualnie tortille :P

ja przeszedlem na suchotę, bo ostatnim razem jak jajecznice spakowałem- pojechałem na rowerze zeszłej wiosny... dobra historia wbijam na zajecia juz cos podśmierduje otwieram plecak ... a tu ;D taki chuj wszystko w jajcówce 

oleg

oleg
  • Tytuł: Aktywny Koks

Nie przepadam za odgrzewanym kurczakiem. Lubię świeżego. Jak nie mam czasu żeby z rana sobie coś ugotowac o gotuję dzień wcześniej ale zwykle nie są to dania mięsne ( no chyba,ze coś  z odrobina boczku bo boczek dobrze smakuje i drugiego dnia).

Pycha jest fasolka szparagowa:

https://www.przepisy...olka-szparagowa

Dobra nawet na następny dzień. Nie mogę się tylko doczekać tego az pojawi się świeża w moim ogrodzie bo taka jest jednak o wiele smaczniejsza. 

knall

knall
  • Tytuł: Doświadczony Koks

ja biorę rózne sałatki

Klick für mehr

bezele

bezele
  • Tytuł: Doświadczony Koks

Oczywiście,, żę tak Kiedyś były to w zasadzie same kanapki. Jednak w ostatnim czasie staram się nieco dywersyfikować jedzenie jakie zabieram ze sobą na zdjęcia na studiach (szczególnie,że zajęcia mam czasami od rana do wieczora)

naleśniki z mąki razowej

makaron z sosem warzywnym ( najczęściej pełnorazowy)

kanapki

Unikam słodyczy, wolę zwykle wziać ze sobą banana. Szczególnie, że jest to o wiele lepszy zastrzyk energii ( i zdrowszy! ) niż snickersy czy inne batony:

https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/banan

W netto jest aktualnie możliwość kupienia bananów bio. Czyli z niepryskanych upraw. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016