Skocz do zawartości

Zdjęcie

Muzyka z tolkienowskiego świata.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

JamieD

JamieD
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
Lubiłem wgłębiać się w przełożoną przez panią Skibniewską twórczość R.R. Tolkiena. Od szeregu lat wyobrażenia tego świata zostały zobrazowane przez twórców sztuki filmowej, której rzecz jasna, towarzyszy muzyka. Lubię 'tolkienowską' muzykę. Doznaję wówczas różnych uczuć, m.in. powstającej wówczas jakiejś tęsknoty za czymś, co bezpowrotnie przeminęło. Jak Wy odbieracie tę muzykę, tworzoną m.in. wokół "Władcy pierścieni", "Hobbita"? (Wiem, że nie wszyscy za tym przepadają. Chociaż lubiłem prócz Tolkiena :magia: również Andre Norton :magia: , to nie wszystko co wiązało się z fantasy przypadało mi do gustu). W Internecie jest mnóstwo tolkienowskiej muzyki.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 351
  • LocationKraków

szczerze filmy mnie interesują różne, klimat, gra aktorska, fabuła, "PROBLEM", intryga etc.

Ale nigdy do muzyki nie przyjmowałem uwagi: generalnie  mam stosunek taki "fajne", "niefajne", "przyjemne dla ucha" "nieprzyjemne", ale nic więcej nie widzę. Oczywiście muzyka z TOlkiena jest mega przyjemna i fajna ale jakoś nic po za tym nie dostrzęgam i nigdy się w to nie zagłębiałem 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Osterka1

Osterka1

Ta muzyka z TOlkiena jest fajna , ale nie na siłkę kiedyś z nią próbowałem biegać to nawet ochoty nie było , jak chcesz coś z filmów to polecam motyw z rockiego

feliksm690

feliksm690

Bardzo mnie to ciekawi. Najlepszy i tak jest w tych kompozycjach flażolet

Gate Keeper

Gate Keeper

Cos jak Hans Zimmer- Time. Mozliwe ze najlepsza muzyka ever. 

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 351
  • LocationKraków

A ja się nie motywuje ;D tylko słucham żeby czas umilić i nie słyszeć stękania 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016