Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odżywki i suplementy.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

początkujący_bodybuilder

początkujący_bodybuilder
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Dzień dobry, dopiero niedawno zacząłem swoją przygodę z siłownią. Jestem kompletnie zielony, kieruję takie pytanie czy od razu trzeba zażywać jakieś odżywki typu białko?

Bigbuddy

Bigbuddy
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 2

Najpierw poćwicz trochę, dopracuj miskę, daj szansę aby organizm sam zaczął działać. Nie ma sensu teraz suplementować białka, bo potem nauczysz się polegać tylko na suplementach. Najlepiej zorganizować sobie tak miskę, abyś miał wystarczajacą ilość białka w posiłkach.

Pilotov

Pilotov

W pełni się zgadzam, najpierw własnymi siłami musisz pobudzić mięśnie do pracy. Proponuję po kilku msc od rozpoczęcia treningów na siłowni zacząć eksperymentować z białkiem. Musisz też uważać, żeby nie kupować byle czego. Ja na swoje pierwsze białko wybrałem Trec Whey 100 900g i wydaje mi się, że śmiało możesz na początek z tym spróbować. Tu masz linka jakby co https://suplementyis...y-100-900g.html

monia20021

monia20021

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?

Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?

Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?

Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.

Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!

Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!

Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!

Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!

Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

olaskibb22

olaskibb22

Daj sobie na cel wycisnąć maksa z pokarmów, później dopiero pomyśl sobie o suplementacji 

szachmat89

szachmat89

Ja dodatkowo polecam suplementy https://swiatsupli.pl/pl/27-bcaa a w szczególności Aminokwasy BCAA V-Tec. BCAA V-TEC to połączenie aminokwasów BCAA z uderzającą porcją tauryny i beta-alaniny. BCAA VTEC dostarcza L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę w proporcji 2:1:1, w wygodnej i szybko wchłanialnej postaci kapsułek. Produkt uzupełniono również w wit. B6, przyczyniającą się do sprawnego funkcjonowania układu nerwowego, co jest bardzo istotne np. w czasie ciężkich treningów.Połączenie doskonale rozpuszczalnych aminokwasów BCAA z tauryną i beta-alaniną.

wallping

wallping

Warto przeczytać o jednym suplemencie, a mianowicie kolagen: https://arturtopolsk...adzik-cellulit/

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 21
  • LocationWarszawa

Suplementy ci nie zaszkodzą, ale lepiej je jednak wdrażać stopniowo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Edit & graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016