Skocz do zawartości

Zdjęcie

Transformacja 4lata 60kg--->86kg

transformacja 4lata progres siłownia ektomorfik street workout

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

TheRun

TheRun
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 6

Witam.Chciałbym się z wami podzielić moim progresem który zrobiłem na przestrzeni 2013-2017.

Początek treningów Maj 2013 do kwietnia 2016 sama siłownia.Od maja 2016 siłownia mieszana ze street workoutem i tak zostało do tej pory ;) 2013-2014 mizernie to szło ale jak wziąłem się za jedzenie to inna bajka zacząłem rosnąć.Diety jako takiej nie posiadam ale kontroluje jedzenie ... jem ciemne pieczywo,ryż kurczak unikam jasnego pieczywa itp.Kalori nie mam wyliczonych ale wiem ile mam jeść i jakoś to idzie poznałem już organizm.Nie unikam też fastfoodów lubie sobie podbijać kalorie ale wszystko z rozsądkiem.Główne składniki mojej diety to: ryż,chleb razowy,ser żółty,twarogi,ziemniaki,pierś z kurczaka.

Nogi ćwiczę ale bardziej pod siłe niż pod masę nie chce ich powiekszać bo będą przeszkadzać w wykonywaniu figur typu front lever,flaga.Cardio nie wykonuje i nie wykonywałem nigdy może warto by włączyć do treningu ?

Waga: 60kg ---> 86kg

Wzrost: około 190cm 

Z obwodów aktualnych tyle co wiem to tak:

-ramię 40,5cm 

-pas 84cm (najmniej było 77cm przy wadze 80kg)

-przedramię 32cm 

-łydka 39,5cm

-udo 57cm

u5200.jpg

PijanyDziad

PijanyDziad
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 4

Jak zacząłeś liczyć jedzenie to wtedy zacząłeś jeść więcej czy mniej? Była to redukcja czy masa? I jeszcze zapytam jaki na oko miałeś bodyfat po tym roku treningu ;) 

A TAK TO TRANSFORMACJA ZAJEBISTA STARY 

TheRun

TheRun
  • Autor tematu

Nigdy nie liczyłem jedzenia :D zacząłem jeść dużo 4-5 posiłków (dodałem ryż i kurczak po treningu kazdym) i tak zostało do tej pory,aktualnie jem 5-6.

A co do bf całe życie coś koło 9-14% tera mam myślę że 12% dodam że nie robie wogóle cardio.Od zawsze na masie nigdy nie robiłem redu.. rok temu w wakacje jadłem trochę mniej to mnie docięło bardziej ale nie było to celowe,wyjazdy nad morze itp nie mogłem jeść jak nalezy+brak treningu bf około 8-9% pas 77cm 

Tak wyglądałem po 7 miesiącach:

vzy32h.jpg

A tak jakoś po 1,5 roku może trochę wiecej 

1537605.jpg

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 361
  • LocationKraków

no spoko,pytanie czemu skoro wrzucasz fote transformacji ;D na 1 jest cała sylwetka, a na drugim w koszulce? Nie ma co porównać- zmiana jest, ale  nie wypowiem się bo w 4 lata równie dobrze pracująć na budowie, można zrobić trica 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

TheRun

TheRun
  • Autor tematu

Dobrze wrzucę całą sylwetke.A wrzuciłem tak żeby było widać jak łapa poszła ...ta sama pozycja,dobrze ze udalo mi sie znaleść takie zdjęcie.

Z tym że tutaj zdjęcie po przemianie jest z grudnia 2016 wtedy było pare kg mniej i troszke mniej bf mi sie wydaje,waga 82kg.A lewe jak to u góry z samego początku ;) LEWE ZDJĘCIE NIE JEST ZWĘŻONE JEST TO ORYGINAŁ

2evpwly.png

kofeina123

kofeina123
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 56
  • LocationSandomierz

Elegancko

JEŻELI POMOGŁEM MOŻESZ WEJŚĆ NA MÓJ KANAŁ YOUTUBE, OBCZAIĆ MATERIAŁY I JAK CHCESZ TO DAJ SUBA - TO NAPĘDZA I MOTYWUJE DO DALSZYCH NAGRYWEK, DZIENA I MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ.  chris.gif  wink.png 

NICK:   KOFEINA123

https://www.youtube.com/channel/UC6wh-fnG2hvBGv-RppieP1w

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 361
  • LocationKraków

No bardzo dobra robota, serio. 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

vax

vax
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Reputacja: 214

Udo 57cm powiadasz? :lol:

TheRun

TheRun
  • Autor tematu

Tak udo jeszcze jako takto wyglada ale łyda lipa mimo że 39.5 cm.Nie ćwicze pod mase nóg tylko pod siłe robie ćwiczenia typu pistolety itp przysiady czy maszyny wyprosty rzadko ;) 

tomiiili

tomiiili
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

Bardzo dobra praca nad sobą , Gratulacje.  Obwody mam podobne do Twoich ,ale przy wzroście 186cm nie zbyt okazale to wygląda , 

mógłbyś rozpisać swoją diete , cos moze bym zaciągnął od ciebie i zmienił w swojej. :) 

Pozdro i życzę sukcesów 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: transformacja, 4lata, progres, siłownia, ektomorfik, street workout

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016