Skocz do zawartości

Zdjęcie

Makro na masie

Masaaaa

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Yogles

Yogles
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 1
Siema chcialem zapytac czy takie makro na mase jest git 190b 52t 345w 2600kcal. Ogolnie chodzi mi o to czy tkuszcze nie za nisko kosztem wegli nie wiem czy podbic czy tak jest ok, chce przeprowadzic powolna mase bez mega ulania

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 449
  • LocationTarnów

Zostaw jak jest, gdy będziesz dodawał kcal to podbijaj tylko tłuszcze aby chociaż 1g /kgmc trzymać. Białko dość wysoko jak na początek, jaka jest twoja waga?

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

kofeina123

kofeina123
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 56
  • LocationSandomierz

Kalorie determinują to czy sie ulejesz czy nie, makroskładniki to może 10% tego wszystkiego, wiec dajesz pod siebie jak Ci odpowiada, aczkolwiek 2g białka na kg/mc by było spoko no i z 1-1,5g tłuszczy reszta węgli 

JEŻELI POMOGŁEM MOŻESZ WEJŚĆ NA MÓJ KANAŁ YOUTUBE, OBCZAIĆ MATERIAŁY I JAK CHCESZ TO DAJ SUBA - TO NAPĘDZA I MOTYWUJE DO DALSZYCH NAGRYWEK, DZIENA I MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ.  chris.gif  wink.png 

NICK:   KOFEINA123

https://www.youtube.com/channel/UC6wh-fnG2hvBGv-RppieP1w

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 19
  • LocationWarszawa

Ile ważysz autorze?

Yogles

Yogles
  • Autor tematu
Waga 76-77

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 361
  • LocationKraków

to wszystko zależy od tego na czym sie lepiej czujesz, co u Ciebie bedzie wplywac na lepszy sen regenracje etc. Musisz próbować i testować makro na sobie. A co do ulania- decyduja nie tyle co same kcal, ale tez genetyka 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Yogles

Yogles
  • Autor tematu
No zawsze myslalem ze jestem endo ale teraz jak zredukowalem smalec to juz sam nie wiem dosyc latwo mi to przyszlo no nic zobqczymy po testuje na sobie rozne wariacje dzieki za odp mordeczki poNdroooo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016