Skocz do zawartości

Zdjęcie

Porada

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

kamilek798

kamilek798
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Imię: Kamil

Wzrost: 178cm

Waga: 99kg

Witam zacząłem przygodę ze siłownią mam dietę ułożoną mój cel to redukcja tkanki tłuszczowej  i stad moje pytanie jaki trening najlepszy obecnie trenuje 3 dni w tygodniu split klatka+biceps,plecy+triceps+barki. Brzuch robię po każdym trening + cardio 25 min po każdym treningu  orbitrek.Dodam jeszcze ze nóg nie robię z tego względu ze mam zerwane więzadła krzyżowe przednie i uszkodzoną łąkotkę zacząłem,chodzić na siłownie z tego względu ze nieco mi się przybrało po kontuzji i postanowiłem coś z sobą zrobić grałem w piłkę nożna 11 lat obecnie czekam na rekonstrukcje więzadeł ale jestem w miarę sprawny ruchowy od kontuzji minął rok i teraz dopiero mogę miarę normalnie funkcjonować tylko muszę uważać na kolano.Jakieś porady w kwestii treningu pytanie skierowane dla bardziej doświadczonych osób 

JaJeti

JaJeti
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 46
Jeśli zaczynasz to fbw Sakera jest ok, wywal Siady i martwy, chyba że dasz radę martwy na prostych lecieć. Jak odpuszczasz dół to musisz wziąć pod uwagę kalorie bo to znaczne obniżenie aktywności.
Plan treningowy pod daną jednostkę? Zapraszam na priv.

kamilek798

kamilek798
  • Autor tematu
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0
Jem około 200g białko 300/320g węgli i 65g czasami 60g tłuszczy przy około 2500kcal stosuje się już do tego makro przez ponad 3 tygodnie i powiem że powoli efekty są małe Ale są i nie waże się prawie wogole tylko robię pomiary

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 456
  • LocationTarnów

Na twoi miejscu, uciął bym węglowodany a podbij tłuszcze.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016