Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skinny fat redkucja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

CpajSport

CpajSport
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam,myślę że nie ma już po co ciągnąć dalej masy ponieważ jest już za dużo tłuszczu,redukcja jest chyba konieczna przy takim bf. Myślę że jestem niestety skinny fat.Moje pytanie to czy zostanie coś z tego po redukcji ? czy będą same kości? 

Załączone pliki

• Załączony plik  redu.jpg   69,57 KB   5 Ilość pobrań

kew

kew
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 158
Cos zostanie zawsze haha nie ma co sie zastanawiać bo przy tym bf to redukcja tak czy siak musi być zrobiona moim zdaniem.

implossive

implossive

Witam,myślę że nie ma już po co ciągnąć dalej masy ponieważ jest już za dużo tłuszczu,redukcja jest chyba konieczna przy takim bf. Myślę że jestem niestety skinny fat.Moje pytanie to czy zostanie coś z tego po redukcji ? czy będą same kości? 

Szczerze to nie ma tragedii. Jak wytniesz to będzie spoko.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 328
  • LocationKraków

czy ja wiem, wizualnie " skinny fat" to raczej szczupłą osoba- z  brzuszkiem, bardziej wątła etc. Nie wiem ile masz wzrostu wagi, czy trenowałeś wcześniej ja tutaj bym obstawiał lekko na endomorficzną budowe- więc możę coś uda się odsłonić.

Z 2 strony i tak bym robił redukcje  jak kew napisał ( 86 kg, nie wiem na jaki wzrost ale "skinny fat" :D nie )

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

FLP

FLP
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Reputacja: 3

Redukcja, bo się wyleje w końcu ten brzuszek xD

Zrobisz redukcję, nabierzesz trochę nowego doświadczenia i zobaczysz co z tego zostanie 8)

Dawaj prążki na dupie, to jest to!

CpajSport

CpajSport
  • Autor tematu

czy ja wiem, wizualnie " skinny fat" to raczej szczupłą osoba- z  brzuszkiem, bardziej wątła etc. Nie wiem ile masz wzrostu wagi, czy trenowałeś wcześniej ja tutaj bym obstawiał lekko na endomorficzną budowe- więc możę coś uda się odsłonić.

Z 2 strony i tak bym robił redukcje  jak kew napisał ( 86 kg, nie wiem na jaki wzrost ale "skinny fat" :D nie )

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) wzrost 180cm 

kofeina123

kofeina123
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 53
  • LocationSandomierz

Redukuj ziomson, cos zostanie na pewno widac ze barki coś tam siedzą, z reszta nawet jak by nic nie zostalo to i tak redukuj bo juz sporo fatu siedzi

MÓJ YOUTUBE 

https://www.youtube.com/channel/UC6wh-fnG2hvBGv-RppieP1w

INSTAGRAM: kofeina123

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016