Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stagnacja w FBW 5x5

FBW stagnacja Saker Stagnacja WK Trening Siła Masa

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

MW23

MW23
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
Siemanko! :) Mam pewien problem, jakiś czas temu przeszedłem ze splita na fbw. Wcześniej redukowałem dość długo na splicie aby pozbyć się dużej ilości tłuszczu i skóry. Udało się, mimo że nie miałem żadnej wiedzy (fakt, teraz zrobiłbym to zupełnie inaczej :P ). Później tak samo bez żadnej wiedzy zacząłem masę bez liczenia kcal itp itd. Masa szła powolutku, ale szła. Starałem się jeść dobrze i dużo, nie zalewałem się tłuszczem, odpowiadało mi to. Na początku lutego dopiero zacząłem robić to wszystko "bardziej profesjonalnie", bo ustaliłem sobie kcal, liczyłem je i trzymałem się makroskładników. Dopiero 11 maja przeszedłem na FBW i tu chyba pojawił się problem. Wydaje mi się teraz że trochę "porwałem się z motyką na słonce", bo chyba zacząłem od zbyt dużego ciężaru przez co po 5 tygodniach zaczyna mi się ciężko progresować. Na splicie robiłem w siadzie 80x6, 82,5x4, 85x2,w WL w sumie nie pamiętam, nie sprawdzałem bo robiłem większość czasu hantlami 20kgx6-7, a w MC 85x2 nie było problemem. Po przejściu na FBW wydaje mi się że odrazu założyłem za duży ciężar w pierwszym tygodniu, przez co myśle że 6 i 7 tydzień to będą ostatnie tygodnie progresu (tymbardziej że na 100% nie zrobie 60kg 5x5 w WL.) Wrzucę Wam screena z moich zapisków treningowych i proszę o poradę. Totalnie nie wiem co mam teraz zrobić, bo czuję że niedługo dopadnie mnie stagnacja i nie będe już mógł progresować. Lepiej będzie dojść do ciężaru którym dam rade zrobić 5x5 i potem po prostu dokładać powtórzenia, czy np dojść do ciężaru którym dam rade jeszcze zrobić te główne serie i po prostu robić tym samym tyle czasu aż będę dał rade dołożyć cokolwiek? Jest to mój pierwszy post na jakimkolwiek forum, dlatego proszę o wyrozumiałość. Dodam także, że mam 184cm wzrostu, ważę 80kg i jestem teraz na 3200kcal.

PS. Ta dziura w treningach w 4 tygodniu była spowodowana wyjazdem 3 dniowym, na którym nie ćwiczyłem, dlatego po powrocie zrobiłem coś w stylu bardzo skromnego deloada i wcisnąłem tylko 2 treningi w tym tygodniu :ph34r:

PS.2 W między czasie nabawiłem się też problemu z nadgarstkiem prawej ręki. Polecicie coś na to?

PS3. Mam takze problem z podciąganiem się. Nie dam rady zrobić wszystkich 5 serii samemu, muszę prosić o pomoc kogoś o przytrzymanie mi nóg rękoma albo liną

Załączone pliki

• Załączony plik  888.JPG   172,02 KB   0 Ilość pobrań

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: FBW stagnacja, Saker, Stagnacja, WK, Trening, Siła, Masa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016