Skocz do zawartości

Zdjęcie

I co z tym dalej będzie ?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

matt96

matt96
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Siemka forumowicze. Postaram sie jak najjaśniej przedstawić moją sytuacje i liczę na wartościowe wypowiedzi :)

Mój staż to 3,5 miesiąca. Pierwszy miesiąc był split, a potem FBW Sakera do dziś. Zmodyfikowane o dipy z obciążeniem (tric) i podciąganie szeroko na plery. Siła progresowała, lecz masa ułomnie. od 67.5 około do 68.5 +/- I szczerze to mam już dość tych skoków no ale nie przejmowałem sie poki szła siła. Wyciskanie sprogresowałem z 55 x5 na 62.5 x5 i zaczyna być ciezko. Stosuje rozciaganie przed i statyczne po ( czasem). Micha na poziomie 3300 kcal (80% czysto) + chyba zbyt mała regeneracja bo praca nie pozwala na wiecej. 6 godzin snu na tygodniu. Zaczałem od czasu do czasu łykac białko od Matrixa bo współlokator posiada ale to chyba shiit, wczesniej było Gold Standard Whey - było jakby nieźle. Generalnie co ja moge zrobić zeby nie zwariować bo posiłki skladajace sie z kurczaka, ryzow, kasz, oliwa, banany, maslo orzechowe, ciemny chleb, serki wiejski ble ble ble wy to znacie ... dobijają mnie. Czasem wjedzie mrożona pizza czy jakis kebs, ale no masa idzie jak krew z nosa a i motywajca podupada. Czy chodzi o regeneracje ? bo o kcal sie nie martwie zbytnio, chociaż tak jak mowie zaczynam swirować, albo to po prostu niecierpliwość... jestem ekto więc jak sie domyslacie każdym wzrostem sie zajarem a waga i tak powie swoje. jakieś pomysly, lub pytania ? piszcie ! pozdro 

ps. najbardziej udało sie z wyciskaniem żołnierskim myśle, od 30 do 40kg progress z tym że teraz ból prawego barku wjechał lecz nie przy ćwiczeniach a przy spaniu na prawym boku np. Czy to nie to co miał Saker czasem ? 

kofeina123

kofeina123
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 56
  • LocationSandomierz

Za mało kalorii wcinasz i w tym siedzi sęk, automatycznie jak dasz wiecej kalorii, waga zacznie Ci rosnąć to i progres pójdzie i to się tak napędza

JEŻELI POMOGŁEM MOŻESZ WEJŚĆ NA MÓJ KANAŁ YOUTUBE, OBCZAIĆ MATERIAŁY I JAK CHCESZ TO DAJ SUBA - TO NAPĘDZA I MOTYWUJE DO DALSZYCH NAGRYWEK, DZIENA I MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ.  chris.gif  wink.png 

NICK:   KOFEINA123

https://www.youtube.com/channel/UC6wh-fnG2hvBGv-RppieP1w

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 349
  • LocationKraków

Kefeina ma racje, ale nie do końca- jeśli nie zadbasz faktycznie ... o sen i regeneracje to kalorie nawet nie pomogą... bo jeśli najważniejsze czynniki nie bedą optymalnie spełnione to niestety to co w piramidce jest wyżej  nie będzie działać skoro podstawa siada 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Dzik
  • Reputacja: 18
  • LocationWarszawa

Od siebie jeszcze mogę dodać - Cwiczysz krótko więc ryże, kurczaki, masła orzechowe ble ble itd Ci nie będą podchodzić, szczególnie jak pozwalasz sobie często na jakieś kebsy (bo 80% czystej diety każdego dnia to nie jest jednak czysta dieta). Zamiast tego pozwalaj sobie na takie rzeczy rzadko, raz na 2-4 tygodnie, trzymaj się zdrowego jedzenia i zobaczysz jak z czasem się zrobisz głodny. Będziesz wrzucał w siebie 3500 kalorii ze zdrowego żarcia i będzie mało.

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 435
  • LocationTarnów

Od siebie jeszcze mogę dodać - Cwiczysz krótko więc ryże, kurczaki, masła orzechowe ble ble itd Ci nie będą podchodzić, szczególnie jak pozwalasz sobie często na jakieś kebsy (bo 80% czystej diety każdego dnia to nie jest jednak czysta dieta). Zamiast tego pozwalaj sobie na takie rzeczy rzadko, raz na 2-4 tygodnie, trzymaj się zdrowego jedzenia i zobaczysz jak z czasem się zrobisz głodny. Będziesz wrzucał w siebie 3500 kalorii ze zdrowego żarcia i będzie mało.

Dokładnie tak jest. A jak ktoś redu przetrwa to już wszystko smakuje.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Dokładnie tak jest. A jak ktoś redu przetrwa to już wszystko smakuje.

chyba ze redukuje na syfie :D 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

matt96

matt96
  • Autor tematu

Okej, dodam tylko że bazuje na 5 posiłkach w ciągu dnia, czasem banan czy jakieś wafle pomiędzy i tak sie wacha od 3300 do 3500. Oliwą polewam jedzonko, a kebsy to raczej raz na 2 tygodnie tak jak mowisz. bardziej mrożonki jak już nie mam co wymyśleć. Ale pytanie... czym moge sobie w szybko i latwy sposob pomóc to podbić? glownie chodzi mi o drugie sniadanie i kolacje bo to idzie na przemian owsianka z jajówą zazwyczaj :D

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

bakalie 

matt96

matt96
  • Autor tematu

ok dzieki, za podpowiedzi ;) 

A odnośnie tego barku ... zdecydowanie czuje przedni akton. Podczas spania na prawym boku,i wymachach ramion podczasz rozgrzewki, a ostatnio weszło podczas wyciskania na klate i zolnierskiego wiec wiadomo - odpuszczam. Nie jest to silny ból ale zdaje sie, że cos zapoczątkowuje. Ktos  mial, ktos cos wie ? 

hiszpanianieruchomosci

hiszpanianieruchomosci
  • Tytuł: Aktywny Koks

to bardzo dobrze moim zdaniem

index

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016