Skocz do zawartości

Zdjęcie

Implanty czy zęby porcelanowe

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

oleg

oleg
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Jestem miesiąc po wypadku. Straciłam niestety przednie zęby- 4 szt. Będą do wymiany, zależy mi na jak najszybszym i najlepszym efekcie (jestem młodą osobą). Proszę o opinie osoby posiadające takie ząbki lub mogące coś doradzić.

JaJeti

JaJeti
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 46
Ja pierdole, nie dość, że forum umarło to jeszcze schodzi na psy. Gość szuka opinii na temat sztucznych zębów, nie u stomatologa tylko na wkforum. Dramat
Plan treningowy pod daną jednostkę? Zapraszam na priv.

zed

zed

Wybierz to co jest dla Ciebie lepsze. Porcelana to dobre rozwiązanie jeśli masz mniejszy budżet. Implanty są dużo droższe ale są to o wiele bardziej wytrzymałe systemy, które praktycznie zastępują zęby. Można do nich równiez przymocować inne zęby. 

Plus jest ten,że wystarczą tutaj z tego co wiem dwa implanty tak aby były podporą dla pozostałych zębów. Na stronie jest to ładnie opisane:

http://proclinicdent...rvice/implanty/

W tym własnie gabinecie stomatologicznym wstawiałem jakiś czas temu implant ( z tym,że jednego zęba a nie 4)

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 373
  • LocationKraków

Ja pierdole, nie dość, że forum umarło to jeszcze schodzi na psy. Gość szuka opinii na temat sztucznych zębów, nie u stomatologa tylko na wkforum. Dramat

no a temat dotyczący kutasów i tego jak powiększyć też na propsie w modzie widziałem był... masakra 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 373
  • LocationKraków

polecam bambusowe albo z drewna, bedziesz unikatowy

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

knall

knall

implanty to spory koszt, jednak są najlepsze

browsen auf dieser Seite

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016