Skocz do zawartości

Zdjęcie

DT PioTS cel 500kg w TS

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

PioTS

PioTS
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam 

Mam na imię Piotr mam 27 lat. 

Postanowiłem założyć dziennik w którym będę opisywał przygotowania do zawodów w klasycznym wyciskaniu leżąc oraz Trójboju Siłowym Klasycznym, z kilku powodów. 

-dla lepszej motywacji. 
-by móc czerpać porady od doświadczonych zawodników. 
-ponieważ sam chętnie śledził bym taki dziennik, wiele osób przed swoimi pierwszymi zawodami ma zapewne wiele pytań odnośnie tego "co i jak" zaczynam przygotowania praktycznie od podstaw więc da to też odpowiedż po jakim czasie można myśleć o pierwszym starcie w zawodach WL. 

Sytuacja wyglada następująco:Trenowałem kiedyś 4lata z małymi przerwami które obejmowały okres 3kl. gim. i 3lata szkoły średniej. 

Obecnie po prawie 7 latach przerwy wracam od początku stycznia do treningu. 
Wiem że za wcześnie z jednej strony na starty ale z drugiej strony to było od zawsze moje marzenie, a wiem że jeżeli będę odkładał start czekając na lepsze wyniki to będę to robił następne kilka lat. 
No dobra do rzeczy smile.png 

zaczynam od treningu FBW 6-8tyg

Dieta- jem dużo nie licząc kalorii na tym etapie nie mam takiej potrzeby.

Pierwszy trening w poniedzialek dzis sprawdzenie jaką siła dysponuje

15.07 sob

Przysiad 70kg x 6p

WL 70kg 10p

MC 90kg x p

sprawdzenie techniki

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 344
  • LocationKraków

Powodzonka ! 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

PioTS

PioTS
  • Autor tematu
17.07 Pn
Wl 
50kg-10p
60kg-10p
70kg-16p!
wyciskanie wąsko 
50kg 3s po10p
Wiosło nachwyt 
50kg 3s po 10p
wznosy barkow bok
6kg 2s po 15p
uginanie prosta 
25kg 2s po 10p

klatka bomba!

PioTS

PioTS
  • Autor tematu

https://www.youtube.com/watch?v=Vz6dHzAGkjE  https://www.youtube.com/watch?v=IcPcMEnQc4I  https://www.youtube.com/watch?v=4rfiLoowvoA   ocena techniki, uwagi mile widziane

PioTS

PioTS
  • Autor tematu

20.07 czwartek

Przysiady
65-6
75-6
85-7

Wl
52-10
62-10
72-16!

wyciskanie wąsko
50-10
55-10
60-12!

Wiosło
50-10
55-10
60-10

wznosy bok
6-15,15

bic prosta
25-10,10

w przysiadzie podłożyłem sobie taleze 1kg pod piety od razu lepiej bd trzeba buty odpowiednie zakupic, nagralem filmik ale ciemno bylo i slabo widac. generalnie tylka nie podwijam schodze nisko pochylam sie dosc mocno ale nie sklada mnie w pol... Przysiady 2seria ciezko , trzecia seria 1pow poszlo 2 poszlo 3ledwo wstalem i nagle w 4p trafilem jakis taki fajny punkt ze schodzeniem ciezar lekki. wydaje mi sie ze ja poprostu mam taki uklad kostny i stawowy i nie bd sie prostowal na sile bo wtedy trace na wyniku a wyczytalem gdzies ze w przysiadzie trojbojowym wstaje sie plecami...
WL- ładnie jak by ktos stał za mna to poszlo by jeszcze 1-2p ale na tym etapie nie cwicze do zalamania, a co do asekuracji to ob mial od wrzesnia napewno.
Wyciskanie Wąsko- no tu tak dobrze to mi dawno nie szlo smile.png

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 344
  • LocationKraków

trudno progresować na W. wąskim, po dobrym treningu klatki + W.L

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016