Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trener personalny aj ef bi bi pro

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

vanilla

vanilla
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Chciałbym się zapytać was o kursy na trenera personalnego. Myślę o pracy na takim stanowisku, może się spodoba, bo ludzie chwalą. Wiedzę po paru latach treningów i czytania jakąś mam, chodzę na kursy i studiuję w tym kierunku więc cały czas to idzie w stronę rozwoju, porównując z większością trenerów jakich spotkałem ja czy moi znajomi to jest ze mną nieźle - jednak aby pracować nie wystarczą same umiejętności, praktycznie wszyscy pracodawcy wymagają "uprawnień trenera personalnego" i nie jest to istotne czy ktoś ma 17 lat doświadczenia ( :lol: ) i coś umie, czy nie zna podstaw - ma być papierek. Później pracodawcy pewnie i tak weryfikują wiedzę, ale jednak bez dokumentów ani rusz. Jak wiadomo większość z takich kursów na trenera nie jest zbyt wiele warte w związku z tym chcę załatwić to jak najtaniej, a wiedzę zdobywać w rzeczywiście efektywny sposób. Moje pytanie odnośnie najprostszego i najtańszego sposobu jaki znalazłem:

https://www.groupon....ortu-for-fame-4

https://www.groupon....nie-poprawni-14

To wystarczy? Po zaliczeniu tego egzaminu i otrzymaniu dokumentów o których tam piszą pracodawcy będą zadowoleni? Czy jednak to co tam prezentują nie uprawnia do pracy?

Pozdrawiam

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 441
  • LocationTarnów

Wygląda to na reklamę, ale słyszałem o trenerach po kursie online który pracują na siłowni i są uznawani za guru... Na pewno nie polecam takiego kurs, ale wiadomo lepiej miec więcej papierków w dzisiejszych czasach niż nie mieć wcale.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

kofeina123

kofeina123
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 56
  • LocationSandomierz

Pracodawca potem zweryfikuje jaki to był kurs bo nie jest gamoniem i wie jak to teraz wyglada. Aczkolwiek jak posiadasz wiedzę i na rozmowie nie dasz plamy to możesz dostać tą pracę

JEŻELI POMOGŁEM MOŻESZ WEJŚĆ NA MÓJ KANAŁ YOUTUBE, OBCZAIĆ MATERIAŁY I JAK CHCESZ TO DAJ SUBA - TO NAPĘDZA I MOTYWUJE DO DALSZYCH NAGRYWEK, DZIENA I MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ.  chris.gif  wink.png 

NICK:   KOFEINA123

https://www.youtube.com/channel/UC6wh-fnG2hvBGv-RppieP1w

vanilla

vanilla
  • Autor tematu
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

A gdzie tam reklama, takie e-kursy to szczerze mówiąc śmieszne, bo w wypadku trenera to jednak praktyczna wiedza ma duże znaczenie. Ale tak jak pisałem, mi nie chodzi teraz o wiedzę tylko o sam dokument. Nie spodziewam się że dowiem się tam czegoś nowego, dlatego szukałem najtańszej opcji żeby odhaczyć to co niezbędne. Te linki co wstawiłem to najkorzystniejsze jakie znalazłem. Czyli jak piszesz "pracują na siłowni i są uznawani za guru" obojętne który z tych kursów bym nie zrobił, potencjalnych pracodawca będzie zadowolony? (oczywiście pomijając aspekt rozmowy kwalifikacyjnej, która wiadomo musi pójść dobrze)

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 351
  • LocationKraków

trudno powiedzieć, bo rynek obecnie jest bardzo przepełniony... papier to papier, zawsze warto mieć- ale czy u Ciebie w mieście wystaczy, lub tam gdzie chcesz np aplikować trudno powiedzieć. 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016