Skocz do zawartości

Zdjęcie

61-71kg/ 10 miesięcy / 17 lat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Rosomakly

Rosomakly
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
Witam, chciałbym przedstawić zmianę mojej sylwetki i nie tylko. 
1.Moja przygoda z siłownią zaczęła się ok. 10 miesięcy temu we wrześniu, przez 2 miesiące około byłem typowym laikiem który robił tylko wl i biceps czasami też próbował się podciągnąć i to było mniej-więcej tyle. Z czasem zacząłem zdobywać więcej wiedzy i uczyć się na błędach. Jeżeli chodzi o moje priorytety treningowe to od zawsze to była siła, wynika to z tego, że zawsze czułem się słaby i chciałem to zmienić. Na początku było to fbw sakera 3x w tyg i nic więcej. Później zacząłem się interesować planami treningowymi, ogarnąłem jak to wygląda i sam ułożyłem sobie plan pod siłę w głównych bojach. Kolejnym przełomowym etapem w tych 10 miesiącach był moment gdy przestałem dokładać z treningu na trening- liniowo. Wtedy zmieniłem zakresy powtórzeń i siła znowu szła w górę do dziś. Dodam też, że nigdy nie robiłem maszyn, tylko wolne ciężary

2.Teraz pokrótce przestawię moją sylwetkę, zaczynałem 01.09.16  z wagą 61 kg przy 171 cm wzrostu, w maju było 71kg, aktualnie jest 67 (po 2 miesięcznnym mini cut który kończę 11 sierpnia) 

3.Wyniki siłowe. To temat który najbardziej mnie interesuje bo w nim widzę największy progres. Zaczynając robiłem śmieszne ciężary w śmiesznej technice, jak to na początku bywa. 

Maxy z 24 listopada ;

BP- 78 kg 
SQ - 110kg 
DL - 110 kg

Aktualne maxy ;

BP- 90kg
SQ- 140kg low bar
DL-140 kg Sumo

Aktualne ciężary treningowo

WL :
70 3x8
77.5 5x5
DL:
110 3x8
125 5x5
SQ:
116 5x5
101 3x8

4. Moje plany.
Po skończeniu tego mini cut, chcę wrócić jak najszybciej do poprzedniej wagi i atakować około 430 kg w 3 boju/ aktualnie jest 370. Docelowo do lutego-marca chciałbym warzyć około 75+ kg . 

5. Sylwetka 
Wrzesień 2016 - http://imgur.com/a/uSor0
Koniec lipca 2017 - http://imgur.com/a/lkHys

6. Będę wdzięczny za każde rady i spostrzeżenia,

Dzięki

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 371
  • LocationKraków

jest spoko, trudno coś poradzić jak masz z góry wyznaczony cel- to sie tego trzymaj :) powodzenia 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 19
  • LocationWarszawa

Dobry progres, byle do przodu :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016