Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobre polaczenie Street Workoutu i silowni? Poczatki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

We4reYoung

We4reYoung
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 2

Witam

Zamierzam zaczac trenować Street Workout ale chciałbym rownież dorzucic do tego troche silowni. Mysle ze takie 70/30 zeby moje treningi skladaly sie ze street workoutu. Moim celem jest przybranie kilku kilogramow (wiem ze glownie od tego zalezy nadwyzka kaloryczna). Mam takie cele jak oczywiscie poprawa sylwetki ale tez nauke tych wszystkich figur czy tez elementow(?) wiadomo ze na poczatku od tych latwiejszych. Jakie byscie polecili na poczatku figury do opanowania? Dodam tez ze w swoim planie chcialbym dorzucic cwiczenia z ciezarami takie typowe na silowni jak jakies przysiady ze sztanga, wyciskanie lezac, martwy ciag, uginanie sztangi tylko nie wiem jak to wrzucic do swojego planu czy moze lepiej by bylo jakbym zrobil sobie taki jeden dzien cwiczen FBW na silowni a reszta w tygodniu Street Workout? Polecacie abym ulozyl sobie 3 czy 4 dni treningow? Myslalem nad czyms takim ze np w poniedzialek SW Sila wtorek SW Wytrzymalosc Czwartek FBW a w piatek bede trenowal figure ktora chcialbym sie nauczyc. Co o tym myslicie? Bardzo prosze o pomoc

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 361
  • LocationKraków

Stary to nie jest takie proste "tu zrobie to tu tam to " w SW ... też albo robisz baze i siłe, albo statyke i dynamike. Wszystkiego na raz nie zrobisz. Robiąc mase- zapomnij o figurach i statystyce rok poświęć na baze, rok potem na jedno... SW to sport na lata a efekty przyjdą za 2-3 może więcej to nie jest proste i wiem z autopsji bo kiedyś trenowałem do kontuzji na Mistrzostwach Polski, którą psychicznie mnie blokuje i generalnie bardziej skupiłem się na sylwetce więc siłownia jest do tego prostsza. 

kolejna sprawa -  podstawa do opanowania na początku to hand-stand moim zdaniem, potem spiczaga fajnie wygląda, ale skupił bym się na hand-stand i na front-back lever 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

We4reYoung

We4reYoung
  • Autor tematu
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 2

Moglbys podrzucic jakis artykul o bazie i sile ktory wg ciebie jest dobry czy moze sam mi po krotce opiszesz? A cos w stylu caly czas FBW ale zamiast cwiczen na plecy wioslowania itp bede robil tylko rozne podciagania na drazku? a zamiast czegos na triceps to dipsy?

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

http://kalistenikapolska.pl/index.php?

- portal + forum, dawka wiedzy treningowej, dietetycznej nic tylko "wykorzystać, poświęcić czas i czytać"

- znajdziesz tu wszystko czego trzeba

Jeśli interesuje Cie dobranie treningu etc indywidualnie, to już  zapraszam na priv, musiałbym dowiedzieć się więcej o Tobie... żeby coś doradzić, względnie pokierować 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

F@bian4

F@bian4
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

To nie takie proste. Ja też uważam, że lepiej się skupić na jednym, a jedyne co możesz dorzucić to więcej cardio jeśli zależy Ci na kondycji :)

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Cardio dla naturala słaba opcja- szczególnie po treningu 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016