Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reverse i psycha pomocy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

sqn4life

sqn4life
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 4

Siemanko, nie dałem sobie rady po redukcji na reverse... Masakra jest ze mną. Kończyłem na 2200, myślałem, że zapotrzebowanie mam koło 3000 tyś zwiększyłem sobie więc kalorie do 2400-2600, później 2800 i mnie zalewa jak świniaka... W dodatku głodny chodzę non stop jak debil, najchętniej to bym po 4k kalorii jadł i i tak mogłoby być mało... Od końca redukcji minął miesiąc, było 69 kg wjechałem już na 72-73 kg i w pasie z 82-83 jest już 85-86... A mięsień ani się jakoś nie dobił tymi kaloriami tylko wszystko w bęben.Nie wiem czy tą redukcją sobie coś pojebałem, bo aż dziwne, żebym miał takie niskie zero kaloryczne już nie wspominająć, że mam wyjebaną psychikę i najchętniej to bym co chwilę coś jadł... Nie mogę wyjść z IF, kiedyś ze śniadankiem robiłem 2200 teraz nawet sporym oknie 12-20 nie daję rady z 2600. Raz w tygodniu wjeżdża co prawda jakaś pizza, kebab (na redu też wjeżdżało co jakiś czas), ale w miarę to wliczam i  tak to jem na codzień 100% czysto, zero cukrów, dobre produkty, za dużo nie przekraczam, raz też było grubo pite i chyba wjechało z 5-6 tyś kalorii ale bez przesady, żeby takie rzeczy się ze mną działy. Siła stoi w miejscu, a nawet spadła, aeroby w miarę trzymam takie jak na redukcji, minimalnie troszkę mniej ze względu na motywację, bo już nie wyrabiam. Dajcieże jakieś rady, obecne makro 160B, 320W, 70T - często trochę przekraczam białko i tłuszcz ale zostają ucięte węgle, kalorie mam 2600 ale czasem wpadnie do 2800...

Pzdr

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 371
  • LocationKraków

no słuchaj to nie jest mało kalori na tę wagę moim zdaniem, szczególnie jak nigdy ektomorfikiem nie byłęś, czy nie miałeś problemów z przytyciem. Druga sprawa- organizm darzy do setpointu, więc revers/czy rebound koniec końców i tak przybedzie tego fatu do optymalizacji organizmu... nie da się tego uniknąć i to już nawet "youtuberzy, fit gwiazdki mówią", sam Szmexy osatnio w materiale QnA odp. że koniec końców wyjdzie na to samo, oczywiście lepiej dodawać powoli bo mniej tego fatu wpadnie w czasie.

Trudno coś powiedzieć, może to woda?  Nie wiem jaki zabieg chciałeś osiągnąć, ale nie ma opcji na trzymanie tej samej formy jedząc więcej chyba że masz gen do tego sportu. może problem leży w hormonach trudno mi powiedzieć bo nie wiem jak przebiegałą redukcja, ile... trwała jaki bf na koniec był z czego startowałeś etc

Serio genetyka to jest kurwa i w tym sporcie szczególnie w odkł fatu etc. gra kluczową role ...  jeden forme robi na wszystkim a drugi po 1-2 czitach ma juz przejebane, bo np. genetycznie ma słabą wrażliwość insulinową. Problem jest u ludzi którzy dawniej byli np grubi lub otyli, masz komórki tł. które nabudowałeś i one nigdy nie znikną zawsze już bedą ... tylko po prostu " uszczuplasz zapasy i stają się puste, stąd redukcja" jednak jak takim osobą duzo szybciej potem idzie przytyć przy mniej więcej " jakimś dodanim bilansie' niz innym przy tym którzy nie mają nabudowane tyle komórek, to jedyne co powoduje że nigdy nie chce robić świnio masy bo potem zawsze szybciej się podleje człowiek.

Zrób badania może albo pierdol to, nie startujesz w zawodach ... żyj życiem ciesz się treningiem 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Druga sprawa słuchaj.. jesz 70 tłuszczy, jak ty chcesz być syty, tłuszcz zapewnia sytość jest nośnikiem smaku...

Szczególnie, że ważyłeś sporo- miałeś bęben pwiny wiec nie uważam, żę należysz do ludzi co maja super wrażliwość insulinowa i tak wysoko powinni węglowodany trzymać, 320 to sporo raczej.  Moim zdaniem HC  nie jest dla każdego, a szczególnie tych co mają problem z wagą w strone wzrostu a nie np spadków. Bo są tacy co przestają jeść tylko i od razu im leci waga w  dół, lub nie mogą tyć szybko.  Więc tu może być problem też z glikemią, szczególnie jak na IF- byłeś i waliłeś pewnie +100 ww na posiłek i nisko tłuszcz 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

sqn4life

sqn4life
  • Autor tematu

Dzięki wielkie za odpowiedź, może ogarnę jakieś badanka ogólnie + hormony, bo sam jestem ciekawy co tam się dzieję... Genetyka w moim przypadku to mega kurwisko, bo naprawdę tyle wyrzeczeń i lata ciężkich treningów, a mam wielu koleżków co nigdy na siłowni nie byli i lepiej wyglądają, nie mówie nawet o trzymaniu jakiegoś makro czy liczeniu kalorii... Ogarnę od jutra te węgle na rzecz tłuszczy, zjadę do 250 max na stałe i zobaczymy jak to będzie, puki co postaram się o tym nie myśleć i powoli masować, zobaczymy przy kolejnej redukcji bardziej przemyślanej co z tego będzie, te można uznać właściwie jako stratę kilku miesięcy... Co do BF raczej dużo się nie zmienił, zjechałem niby te 15 kg i 12 cm w pasie, ale sylwetka została identyczna tylko po prostu zmalałem, musiałem trzymać bardzo dużo wody. Ostatnio postawiłem też na zbicie kortyzolu (bez wcześniejszych badań, po prostu się naczytałem), bo podejrzewałem bardzo podwyższony ze względu na długoletnie palenie marihuany + ogólnie stresowe życie i moje wieczne wkurwienie na wszystko ale mimo różnych suplementacji nie odczułem różnicy, więc to raczej też nie to. Pozostaję mi pogodzenie się i zrobienie badań hormonalnych, może tam coś nie gra. Jakie badania poleciłbyś zrobić?

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Stary żebym Ci tak coś doradził od serca i szczerze to musisz pisać na priw. Im więcej o Tobie bede wiedział tym lepiej Ci pomoge- wzglednie ukierunkuje na badania. Powiem Ci, że "kazda zmiana dla organizmu to szok", wiec  dodanie kcal - mogło taką rzecz też spowodować, co wtedy robi organizm? Podlewa woda,  wyglądasz jak zamglony.. .etc, i to sie potem normuje, ale matwi mnie ten głód stały u Ciebie, jakby coś z leptyną/ greliną było. Nie wiem jaka kompozycja posiłków wchodzi tutaj w gre, więc wal śmiało tu, albo na insta, albo facebooka. 

Godsmac'K

Godsmac'K
  • Tytuł: IFBB AMATEUR
  • Reputacja: 113
To ze jesteś głodny non stop to oznaka. Ze twoje hormony się obudziły i teraz magazynuja tłuszcz żeby być przygotowanym na kolejną redukcję. Myślę że to kwestia czasu nim to przejdzie, podbijaj powoli kaloryke, nie rezygnuj z tłuszczy. wypełnij się błonnika i wszystko będzie dobrze:)

Mój dziennik http://www.wkforum.p... - Powolna masa,niski bf, FBW x 3 . Zapraszam :)

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Ze twoje hormony się obudziły i teraz magazynuja tłuszcz żeby być przygotowanym na kolejną redukcję. 

Skończ te herezje... 

sqn4life

sqn4life
  • Autor tematu

Najlepsze jest to, że mówie chuj z tym reverse jem tyle ile mi mówi organizm najwyżej potraktuję to jako mase i wpierdalam od tygodnia po 3000-3500 kalorii (90% czysto + makro spoko) i waga jak na złość zeszła do 71 i stoi w miejscu (są lekkie wachania). Jednak jak się człowiek nastawi to zawsze odwrotnie, psychike trzeba mieć do tego.

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Kortyzol możliwe, każda zmiana jest dla organizmu stresem :) pamiętaj ! A reakcja nas tres to np. podalanie wodą, dlatego za 1 razem tak to wizualnie mogło wyglądać. 

sqn4life

sqn4life
  • Autor tematu

Kortyzol zbijam od miesiąca Fosfatydyloseryna i suplementuję Ahwagandhe. Nie robilem badan ale powinno byc ok. Nie długo chyba założe jakiś dziennik treningowy tutaj to opiszę się dokładniej

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Fosfatydyloseryna jest mocna, uważaj- żebyś nie zbił za bardzo, bo wtedy to ani masy nie zbudujesz a juz pomijam że problemy z obudzeniem beda 

sqn4life

sqn4life
  • Autor tematu

Już odstawione od paru dni, jako tako różnicy nie odczułem, cały czas leci Ashwagandha ona ponoć normuję kortyzol także powinno byc ok

Godsmac'K

Godsmac'K

Kortyzol możliwe, każda zmiana jest dla organizmu stresem :) pamiętaj ! A reakcja nas tres to np. podalanie wodą, dlatego za 1 razem tak to wizualnie mogło wyglądać. 

Dlatego właśnie Vitek chodzi cały czas podlany wodą bo ma stresa od rana do wieczora. Weź człowieku nie rób z ludzi jeleni

Mój dziennik http://www.wkforum.p... - Powolna masa,niski bf, FBW x 3 . Zapraszam :)

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Dlatego właśnie Vitek chodzi cały czas podlany wodą bo ma stresa od rana do wieczora. Weź człowieku nie rób z ludzi jeleni

chciałbyś być tak podlany jak ja :), sory nie dla psa kiełbasa jak Cię dupa swędzi może jak przyłożysz się w końcu do treningu to Ci się uda 

Godsmac'K

Godsmac'K

chciałbyś być tak podlany jak ja :), sory nie dla psa kiełbasa jak Cię dupa swędzi może jak przyłożysz się w końcu do treningu to Ci się uda 

właśnie wiem że jesteś chudy jak szczur i zawsze byłeś. I nie chciałbym słuchać rad od kogoś kto nie ma pojęcia o budowaniu masy. # Bez wymówek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016