Skocz do zawartości

Zdjęcie

REDUKCJA !! WAZNE PYTANIE!!

redukcja wk warszawskikoks trening low fat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

jokeroo

jokeroo
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam! :) . Aktualnie zaczynam redukcje. Ćwiczę już rok i dwa miesiące. Brakuje mi kalorii zeby dobic do 2800 kcal ;/ a z produktów nie moge dodac juz nic .   ;/ .

Dieta wysokoweglowodanowa , czy moge uzupelnic reszte tych kalorii gainerem po treningu ? . Spokojnie , suplement traktuje jako dodatek, jako uzupelnienie w takich sytuacjach a nie tak jak inni . Proszę o szczerą odpowiedz wprost na temat. Dziekuje i pozdrawiam serdecznie!

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 461
  • LocationTarnów

Możesz, ale moim zdaniem lepiej zjeść owoce. Przynajmniej wpadną jakieś witaminy i błonnik.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

jokeroo

jokeroo
  • Autor tematu

Możesz, ale moim zdaniem lepiej zjeść owoce. Przynajmniej wpadną jakieś witaminy i błonnik

Dziękuje :)) . Ciesze sie ze mi pomogles. Niestety jest to sytuacja awaryjna i musze sie poratowac gainerem. Poza tym doloze suplementacje witamin i minerałów:)) 

Mam tez lekkie watpliwosci czy trzymajac wegle wysoko da sie zrobic redukcje :D 

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 461
  • LocationTarnów

Da się zrobić, ale postaw na złożone węglowodany.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

jokeroo

jokeroo
  • Autor tematu

Da się zrobić, ale postaw na złożone węglowodany.

Dobrze, odzywiam sie glownie zdrowo. Ciemne pieczywo, jogurty, jajka, banany. Mam 14 lat. Ostatnia redukcja byla nie udana bo tluszcz spalal sie ale do czasu. Po 2 miesiacach nie chciało iść dalej. Najpewniej to wina zbyt nisko trzymanych kalorii , uciąłem ponad 500 kcal , czyli wiecej niz zalecano. Ludzie piszą zebym w tym wieku tego nie liczył i jadl po prostu zdrowo. Gainer bylby dla mnie uzupelnieniem wegli, bialka i kalorii . Ale gdy zrobilem tak jak mi mowili , to tluszcz spalal sie tylko do czasu. Wiec teraz to wszystko licze. Waga 80 kg , 182 cm wzrostu , 14 lat , 3-4 x w tygodniu trening. Wyszło jakieś 3200 kcal  wiec jem na deficycie 2800 . Jestem lekko zmieszany. Kalorie uciąć od tych 3200 czy od tego ile jem aktualnie ? ( przyznam ze nie licze do teraz ) , a redukcja hard od jutra. Dziekuje serdecznie za pomoc!

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 373
  • LocationKraków

Ciemne pieczywo, jogurty

"a na wstępie" zdrowo? :D 

To jest tak mega przetworzone, że lepiej nie pisz że odzywiasz się zdrowo- bo paradoksalnie nie jest to zdrowe... 

nawet fit - to zaprzeczenie zdrowego. 

Moim zdaniem gainer słaba opcja.  14 lat i redukcja, jak nie jesteś otyły, też słaba opcja na redukcje... przecież ty mięsni nie masz w tym wieku to nie ma sensu 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

jokeroo

jokeroo
  • Autor tematu

"a na wstępie" zdrowo? :D

To jest tak mega przetworzone, że lepiej nie pisz że odzywiasz się zdrowo- bo paradoksalnie nie jest to zdrowe... 

nawet fit - to zaprzeczenie zdrowego. 

Moim zdaniem gainer słaba opcja.  14 lat i redukcja, jak nie jesteś otyły, też słaba opcja na redukcje... przecież ty mięsni nie masz w tym wieku to nie ma sensu 

Co ty mozesz wiedziec? Duzo czasu robilem mase miesniową , nie jestem otyly ale chce odslonic miesnie. Wiek nie ma znaczenia. Chcesz cos zrobic to to robisz. Ja to bede robic bo nie umiem siedziec bezczynnie. Wielu nastolatków redukowało tluszcz.  Nie gadaj ze to nie ma sensu, zwykle wymowki . 

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 373
  • LocationKraków

14 lat

Duzo czasu robilem mase miesniową chce zobaczyc te twoje kg :D 

Nie ma sensu  w tym wieku :) porobisz sie na lata hormonalnie i zdrowotnie- powodzenia.

Właśnie 14 lat... no to chyba na siłce musiałbyś zacząć w wieku 10 ? Żeby coś zbudować w tym wieku na poziomie hormonalnym....

śmiechłem 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 19
  • LocationWarszawa

Lepiej sobie ustal stałą ilość kalorii i po prostu ćwicz. Będziesz miał lepsze efekty.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: redukcja, wk, warszawskikoks, trening, low, fat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016