Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ból kolana po graniu w piłkę

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

vlb

vlb
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 1

Witam, od jakiegoś czasu po dosłownie 30 minut grania w piłkę, w moim lewym kolanie następuje kłucie z zewnętrznej lewej strony (łękotka prawdopodobnie). Ból jest do zniesienia, ale to straszny dyskomfort. Po 1-1,5h gry na drugi dzień ciężko mi się chodzi. Ból ustępuje po powiedzmy 2 dni od gry. Robiłem tygodniowy przestój no i pomogło to tak, że wytrzymałem na boisku jakieś 20 minut dłużej, a na drugi dzień ten ból był mniejszy.

Pytanie, czy spróbować jakichś FLEX'ów z kolagenem zanim zrobie badania? Jakieś specjalne maści, ćwiczenia, którę mogę robić by poprawić wytrzymałość kolanai zastopować ból ?

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 461
  • LocationTarnów

Nikt Ci nie pomożesz w takiej sytuacji przez internet. Idź do lekarza albo fizjoterapeuty, bo szkoda przeciążać kolano jeśli już po 20 min nie daje rady.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 373
  • LocationKraków

Flexy, kolageny jak najbardziej. Ale obowiązkowo odpoczynek i  specjalista. Co do ćwiczeń, rozciągania maści... tutaj bym uważał- jeśli to stan zapalny to maść rozgrzewająća dopierdoli kłopot. Z 2 strony jak nie, to np. chłodząca też nie bedzie dobra. To samo ćwiczenia czy rozciąganie skoro nie wiadomo co jest grane 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

mijateczka

mijateczka
  • Reputacja: 0

Rehabilitant tutaj może pomóc, a nie internetowi specjaliści niestety :D

:D

Mader

Mader
  • Reputacja: 3

Wizyta u lekarza to podstawa, takich dolegliwości nie można bagatelizować. Warto również pamiętać, że istnieje coś takiego jak choroba zawodowa, a wtedy można ubiegać się o odpowiednie odszkodwanie. Do tego tematu odsyłam Cię natomiast tutaj https://www.solace.p...a-odszkodowanie - warto zapoznać się z tym, co radzi ekspert.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016