Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odpuścić trening czy nie ?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

bartlowej

bartlowej
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Siemanko panowie dzisiaj na treningu siatkówki poczułem ból w ścięgnu pod kolanem nie bolało jednak to bardzo jednak to już mi sie zdarza któryś raz pod rząd że mnie to ścięgno boli po treningu i pytanie odpuścić w tym tygodniu cwiczenia na nogi czy ryzykować ?

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 449
  • LocationTarnów

Sprawdź czy ból występuje podczas ćwiczeń siłowych jeśli tak to odpuść trening dołu ciała, górę śmiało możesz zrobić.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 361
  • LocationKraków

a skąd wiesz, że to ściegno? W jakim ruchu cie boli tyko zginacz? 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

bartlowej

bartlowej
  • Autor tematu
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Boli mnie podczas prostowania kolana, wyskoku wczoraj odpuściłem dół trochę się porozciągałem zobaczymy jutro jak będzie.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 361
  • LocationKraków

może to też być przyczep mięsnia - ja bym polecał to skontrolowac 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016