Skocz do zawartości

Zdjęcie

Projekt rekompozycja sylwetki / 3 miesięczny cykl

rekompozycja projekt cykl 3 miesiace rekompozycja sylwetki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Petricz

Petricz
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Siema!

Planem jest zrobić cos ze swoja sylwetka. Nie umiałem do końca zdecydować czy zrobić redukcje ...( była by już trzecia w czasie mojego stażu ) której mam już dość, czy tez masę... :D biorąc pod uwagę mój BF który jest ok 17% wybrałem wiec zrobić 3 miesięczny cykl licząc na jakaś rekompozycje . Moim założeniem jest zgubienie tkanki tłuszczowej i w jak największym stopniu zmaksymalizować przyrost mięśniowej. do tej pory coś tam już mięśnia zbudowałem jednak powinno wyglądać to lepiej niż jest , prawdopodobnie mam słaby gen :

Aktualnie:

Wiek 22

Waga 73.5

Wzrost 172

Staż 2 lata

zapotrzebowanie na utrzymanie wagi - ok.2900kcal 

CEL: REKOMPOZYCJA

DIETA:

I miesiąc -2800 + HIIT x1 w tyg. (do 15 min)

II miesiąc -2900 +HIIT x2 w tyg.

III miesiąc -3000 + HIIT x3 w tyg.

TRENING:

3x upper & 1x lower

priorytet : klata, barki , łapy

A. SIŁA

1 WL 5X5 (X6/X5X/X4/X5/X5)

2. WIOSŁO WĄSKO 5X5

3.OHP I WZNOSY 5X5 | 4X10

4. BIC & TRIC 4X8

B. DÓŁ

1. MARTWY 5X5

2.OVERHEAD SQUATS/ SQUATS 4X10 / 5x5 (zmiana co tydzien)

3.WYPROSTY 3X10

4.HIP THRUST 3X10

5.FACE PULL & ALLACHY 3X12

C. HIPERTROFIA

1. SKOS 4s-6s (10pow.)

2. DRĄŻEK 4s-6sXMAX

3. OHP I WZNOSY 4sX8-10

4.BIC & TRIC 4X12

D. VOL

1.SKOS 3s-4sX15

2.ROZPIETKI 3s-4sX15

3.WIOSŁO  HAMMER 3s-5sX15

4. WZNOSY (3AKTONY) 3s-5sX15

5. BIC & TRIC 4X12      

W treningu C i D z kardym miesiacem dokładam po serii. (ex. 4s>6s)

nie jestem pewnien co do planu , czy moze jednak zostawic taka sama liczbe serii przez cały cykl i tylko zwiekszac obietość poprzes progresje cieżarem.... pozdro :D 

dzięki za podpowiedzi DZIKI  ! :)                                                     

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 449
  • LocationTarnów
Mniej kombinowania więcej przyłożenia się do treningu i diety. Moim zdaniem lepiej zrobić fbw albo wariacje push/pull, gora/dół niż wymyślać swój plan. Sporo gotowcow w internecie.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 361
  • LocationKraków

Jakbyś wstawił zdjęcia można by lepiej doradzić, ja bym trzymał kcal na utrzymanie i próbował  bawić się treningiem i tu manipulować 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Jeich

Jeich
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie rękiWejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygodyPAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturęWejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianęWejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl 

Załączone pliki

• Załączony plik  1.jpg   79,5 KB   0 Ilość pobrań

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 19
  • LocationWarszawa

Po 1 tego igora to weźcie zbanujcie, najlepiej na IP bo już mnie bierze na wymioty od niego. Po 2 - odnośnie samego treningu to jest ułożony według mnie nawet z głową, liczę tutaj na to że znasz swój organizm i wiesz czego potrzebujesz najlepiej ;) Osobiście zrobiłbym FBW i skupił się na ciężarze, ale to tylko ja. Daj znać jak efekty po 3 mscach.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 361
  • LocationKraków

nie ufasz :D Igorowi? :D Zmień swoją sylwetke JUZ ! :D 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rekompozycja, projekt, cykl, 3 miesiace, rekompozycja sylwetki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016