Skocz do zawartości

Zdjęcie

MMA a estetyczna sylwetka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Rasxen20

Rasxen20
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam, obecnie chodzę na siłownie i z plan treningoym plus dieta od jednego z portali zrzuciłem już 13 kg balastu i waże teraz 88 kg ale jak wiadomo po pewnym czasie idzie to coraz wolniej a chce jeszcze zrzucic te 5-7 kg i tak wpadłem na pomysł że może by tak wrócic na SW a mianowicie MMA ( u mnie w mieście gdzie studiuje jest to 5 razy w tyg )  kiedyś już trenowałem ale oprócz treningów moją drugą ulubioną rzeczą było jedzenie i niestety zapuściłem się, terraz tez ze względu na zawód ( fizjoterapueta przyszły ) chciałbym mieć sylwetke estetyczną która by "przyciągała" klientów ( wiadomo wiedza przede wszystkim ale wygląd tez ma znaczenie co zauważyłem na praktykach ). Niestety nie moge chodzic i na siłownie i na MMA bo mnie na to nie stać i nie oczekuje pomocy w wyborze co lepsze itp . Moje pytanie jest takie czy da się zrobić ładną estetyczną sylwetke trenując MMA a trening siłowy jedynie na własniej masie ciała ?? mówie tutaj też o późniejszym budowaniu masy mięśniowej jak już zrzuce założony balast ?? dodam że domyślam się że będzie tutaj ważna dobra micha na plusie lub minusie zalezy od celu, ale pow tak uwielbiam SW ale do mojej przyszłej pracy przyda mi się bardziej siła w łapach ( masaż, terapia manulana itp ) a niżeli to czy potrafie się bić

Z gory dzięki za pomoc :)

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 371
  • LocationKraków

fizjoterapueta przyszły? TO nie jesteś w zawodzie? Studiujesz? Skonczenie studii ... to nie :D bycie fizjoterapeutą ... to tylko studia.

trenując MMA a trening siłowy jedynie na własniej masie ciała 

Pewnie żę się da- dieta to podstawa , trudno tylko budować masę przy MMA bez treningu siłowego, a z własną masą ciała przy  nie bardzo. 

siła w łapach ( masaż, terapia manulana itp )

a na chuj CI tu siła? 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Rasxen20

Rasxen20
  • Autor tematu
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

bo jakbyś nie wiedział do fizjoterapeuty nie zawwsze przychodzą ludzie szczupli i w 100 % sprawni fizycznie i ruchowo, czasami trzeba takiej osobie pomóc wejsc na leżankę itp.... Studiuje ostatni rok i nie mówiłem że jestem fizjoterapuetą tylko że to jest to co chce robić w przyszłości i chce się do tego przygotowac pod każdym wzgledem

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 371
  • LocationKraków

Hahaha  to ćwicz na siłowni stary bo nie uniesiesz. 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016