Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

madmax355

madmax355
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Cześć wszystkim. Mam na imie Rafał 23 lata,kiedyś coś tam ćwiczyłem przez kilka miesięcy na siłowni ale to nie bylo to brak motywacji i efektów przez złe podejście do tematu szybko mnie zdemotywowały ale chciałbym znowu zacząć już na poważnie mam swoją amatorską siłke w piwnicy.Chcę się w końcu wziąć za siebie i zaczać wyglądać jak facet a nie jak dziecko.Liczę na waszą pomoc ;)

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 457
  • LocationTarnów

Musisz zacząć od zdrowych nawyków żywieniowych, z czasem warto ustalić szablon posiłków czy liczyć kalorie (a raczej makro) dla lepszych i pewnych efektów. Trening na początek FBW wystarczy. Dobrym pomysłem była by też kontrola kogoś doświadczonego nad twoim rozwojem, jeśli mało masz wiedzy na temat diety i treningu.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

madmax355

madmax355
  • Autor tematu
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Mam rozpisaną diete i plan treningowy ale o tym napisze w wolnym czasie.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 371
  • LocationKraków

Chętnie pomożemy. Czekam na pytania- Pozdro ! Powodzenia 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016