Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobór treningu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Lopez87

Lopez87
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam serdecznie, od kilku dni mam 30lat na karku i ostatnio zaczęłam bardziej zwracać uwagę na to jak trenuje na siłowni. Ćwiczyłem wg gotowców znalezionych w internecie. Staż mój na silce to kilkanaście miesięcy i dlatego chciałbym zwrócić się do Was z prośbą o pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju treningu. Czym będę się kierować w doborze rodzaju treningu:

ilość treningu w tygodniu: 5x (odpowiada mi ta ilość gdyż dla mnie częściej na siłowni równa się krótszy jednorazowy trening i trwa to krócej niż u osób chodzących 3x mających większy zakres ćwiczen na jeden trening )

waga: 78kg

wzrost 173cm

tłuszcz w granicach 9%

budowa ciała: ektomorfik (wąskie barki wąska klatka)

Chciałbym aby trening był nastawiony na przybranie masy mięśniowej i w tym przypadku również bardziej nastawiony na rozbudowę barków i klatki.

proszę o pomoc w doborze treningu. 

odpowiem na wszelkie pytania.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 371
  • LocationKraków

Za darmo nikt Ci nie będzie układał treningu. Spróbuj samemu, i wstaw do oceny. W przypadku trenignu 5x- zainteresowałbym się PUSH/PULL/LEGS treningiem i zooptymalizował pod siebie i swoje cele. 

Cel przybranie masy- od tego bardziej jest dieta, ale priorytety też mozna ustalać w programowaniu treningu.

Ew. zgłoś się do kogoś kto to zrobi. 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Lopez87

Lopez87
  • Autor tematu

właśnie chodzi mi o dobór treningu pod względem TYPU treningu a nie konkretna rozpiska.

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

o dobór treningu pod względem TYPU treningu ? nie rozumiem 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Lopez87

Lopez87
  • Autor tematu

split? push pull etc

bydomino

bydomino
  • Tytuł: Trener personalny
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 457
  • LocationTarnów

Push/pull lub góra/dół jeśli masz do dyspozycji 4 dni treningowe. Jeśli 3 to fbw będzie dobrym rozwiązaniem. Można też się pobawić w pomieszanie tych treningów, ale po co sobie komplikować.

7961601_17948659_1382565658507997_102909W sprawie prowadzenia online (dieta redukcyjna, masowa lub plany treningowe), kontakt: prywatna wiadomość lub dominik.lakoma@gmail.com

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

zdecydowanie j/w Push, Pull, Legs - ewentualnie trening Góra/Dół.

Split jest raz, że bez sensu, dwa trudno o kontrole progresjii, nudzi się szybko, ma inne zastosowanie troszkę i bardziej jest do szlifowania słabej parti - u kogoś kto jest na dopingu, lub całkiem dla kogoś kto 1 raz w życiu jest na siłowni 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016