Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z bicepsem? A może nie?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

niski76

niski76
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
Witam odkąd pamiętam jak zacząłem ćwiczyć mam problem z bicepsem, chciałbym na początku tylko zaznaczyć że nic nigdy nie bolało nic nie zerwałem i nie było żadnej kontuzji mam to w 2 bicepsach. Może ktoś spotkał się kiedyś z czymś takim, może to jakoś się nazywa? Lub są specjalnie ćwiczenia na lepsze zaangażowanie bicepsa poniżej załączam zdjęcie Big Majka bo samemu ciężko jest mi to zrobić.

Załączone pliki

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 371
  • LocationKraków

Ale o jaki problem chodzi, bo ja tu nic nie widzę :) 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

niski76

niski76
  • Autor tematu
Chodzi o wgłębienie w bicepsie które jest zaznaczone na zdjeciu

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

genetyka, ułożenie mięśnia nic na to nie poradzisz. Daj na luz ... nikt po za TObą tego nie widzi, dwa - na scene "o podium nie walczysz" to nie ma znaczenia 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

niski76

niski76
  • Autor tematu
Bardziej mi chodziło czy z tego nie będzie żadnych komplikacji ale okejka dzięki za odpowiedź!

CzoVitek

CzoVitek
  • LocationKraków

Jeżeli masz to symetrycznie, nie boli nawet przy ucisku "macaniu", nie miałeś kontuzji, albo jakiegoś "urazu w tym miejscu" to bez obaw 

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 19
  • LocationWarszawa

Nie masz się czym przejmować, bez przesady :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016