Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki prezent na święta dla dziewczyny

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

zed

zed
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
Nie wiem co kupic mojej dziewczynie.... zawsze mam z tym problem, po drugie wszystko juz ma, 
jestesmy razem prawie 3 lata, doradzcie cos

kew

kew
  • Tytuł: IFBB PRO
  • Grupa: Moderator
  • Reputacja: 161

Kurcze podłącze sie bo tez nie mam pomysłu 

Basia23

Basia23
  • Tytuł: Nowy Koks

Kurde nie wiem ale jako dziewczyna mogę wam polecic może coś z odzieży. Koszulka z własnym nadrukiem bo patrz jesteście już razem trzy lata i pewnie już wszystko jej dałeś. Ale jak walniesz jakieś swoje zdjęcie na koszulkę albo coś w ten deseń to możesz ją mega zaskoczyć. Obczajcie sobie tą stronkę i tu są zaprezentowane chociaż ja szukałam czegoś na siłkę albo dla kobiet biznesu to w sumie te koszulki nie są takie głupie  :D  Pozdrowionka ! 

http://kobietawe-biznesie.pl/koszulki-nadrukiem-pracy-prezent-spacer/

kooperacja

kooperacja
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 13

A czym się interesują?? to może będzie łatwiej :D

Jak ćwiczą to leginsów nigdy dość :D albo power bandy :)

Dares

Dares

Moi drodzy moja kobitka to lubi różne płyny do kąpieli, pilingi jakieś rzeczy do domowego spa:), może coś do włosów? jakieś ładne leginsy? albo rajstopy na zimę. Pełno tego by się znalazło wystarczy się rozejrzeć po sklepie :P a jak nie to może jakaś fikuśna piżama ;> wiecie o co chodzi:D aaa dodam że ja już ze swoją to ponad 7 lat i nigdy w sumie nie mam z tym problemu:P

angela111

angela111

A może piżama satynowa? Większość kobiet lubi takie 'fatałaszki', więc wydaje mi się, że to może być trafiony pomysł :) ja kupuję takie rzeczy zawsze tutaj (https://diores.pl/352-pizamy) i wiem, że mają rzeczy dobrej jakości, więc może znajdziesz/znajdziecie coś fajnego dla swojej kobietki :)

sebastiano

sebastiano
  • Tytuł: Aktywny Koks
Jesteś z laską juz 3 lata i nie wiesz co jej podarować? No nie ma co, gratuluje. Nie wiem czy ktoś Ci tutaj na forum rzeczywiście podpowie bo każdy lubi coś innego ale proponowałbym:
jakiś portfel
szalik
coś z kosmetyków
zaprojektowany kubek albo koszulkę jeśli chcesz się pokazać: https://www.megakosz...teczne-prezenty ( ze strony już kilka razy zamawiałem takie drobiazgi i naprawdę spoko,. zarówno jeśli chodiz o cenę jak i o jakość). 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016