Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z butami

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Marcin9709

Marcin9709
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 1

Witam. Mam problem z butami halowymi. Mianowicie w tamtym roku po prawie dwóch godzinach gry w halówkę miałem cale sine paznokcie u dużych palców u nóg (buty Kipsta). Kilka dni później paznokcie odpadły. Po tym incydencie kupiłem buty o 1 rozmiar większe (Nike). Teraz przy zmianie kierunku biegu bardzo bolą mnie duże palce (paznokcie), a także pieką od dołu. Czy może to być problem złego rozmiaru butów, a może firmy? Możecie coś polecić? Z góry dziękuję za rady :).

Dares

Dares
  • Tytuł: Aktywny Koks

Może masz jakąś alergię na rodzaj materiału/gumy? albo jakiś problem z grzybicą czy coś? Dziwne masz te objawy.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 376
  • LocationKraków

może źle ustawiasz stope i niepoprawnie kopiesz. :D 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Dares

Dares

może źle ustawiasz stope i niepoprawnie kopiesz. :D

właśnie może kopiesz palcami:D tzw z czuba?

Marcin9709

Marcin9709
  • Autor tematu
  • Tytuł: Nowy Koks
Właśnie najbardziej boli mnie nie w momencie kopania, a nagłej zmiany kierunku, wtedy minimalnie stopa przesuwa mi się do przodu (bardzo przyczepna nawierzchnia na hali). W przypadku gry na orliku boli mnie tylko spód stopy.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 376
  • LocationKraków

właśnie może kopiesz palcami:D tzw z czuba?

to sie mówiło czekaj już nie pamięam ... KAZIK? z kazika kopiesz 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Dares

Dares

może lepiej idź do lekarza ogólnego tam Cie pewnie skierują do ortopedy czy gdzieś indziej

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016