Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sosy z WK

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

sebua

sebua
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Witam, mam pytanie z czym można łączyć jeszcze sosy typu Mleczna czekolada itd. Np Sos+Twaróg, chodzi mi oto, że nie wiem z czym mogę jeszcze łączyć sosy, jeżeli możecie podajcie swoje propozycje ;)

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 376
  • LocationKraków

z makaronem, z kawą :D . Z melkiem, smietaną kaszami ryżami  - no ze wszystkim co mozesz na słodko zjeść paradoksalnie 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

JaJeti

JaJeti
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 46

ja z serkiem wiejskim jadłem, jeden na słono z suszonymi pomidorami, bazylią i czosnkiem, drugi z sosem od wk xd ale smakował jedynie po dniu na niskich ww bo ogólnie tragedia xD

Plan treningowy pod daną jednostkę? Zapraszam na priv.

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 376
  • LocationKraków

ja się zastanawiam nad tym czonskowym bo tak to słodkich jakos nie ciągnie mnie ;D 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016