Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie leki na regenerację wątroby

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

oleg

oleg
  • Tytuł: Aktywny Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0

Cześć. Przez ostatnie lata męczę się treningami na siłce poza tym pije dużo alkoholu..Wiadomo od imprezy do imprezy, ale daje ostro bo po kilka dni pijemy. Nie ma co żałować sobie myślę..Ale z tego nie żałowania mam problemy z wątrobą. Cały czas cos w jej okolicy boli i alkohol jakoś nie wchodzi, szybko wymiotuje..Znacie jakieś leki, które przyśpieszą regenerację wątroby ? Nie byłem jeszcze u lekarza, ale mam zamiar sie wybrać 

bezele

bezele
  • Tytuł: Doświadczony Koks
  • Reputacja: 0

Wiesz co, wyleczenie wątroby jest o wiele bardziej skomplikowane.Z leków polecam te zawierające fosfatydylocholinę. Czyli na przykład essentiale albo essentiale forte. Jednak oprócz leków powinieneś

ograniczyć picie alkoholu albo całkowicie z niego zrezygnować

jeść wiele warzyw i owoców

odstawić sukier

unikać jedzenia smażonego i tłustego

nie pić mocnej kawy i herbaty

http://www.essential...neracja-watroby

Wątroba regeneruje się sama, ale takimi działaniami tę regenerację przyspieszysz. 

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 376
  • LocationKraków

zależy: hepamertz działa- lek apteczny jeśli masz serio duże problemy, można spróbować sylimarine, ew. NAC- ale zależy co jest grane dokładnie 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

headliner

headliner
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 1

1. Odstaw alkohol

2. Zrób badania

3. Jak faktycznie coś wyjdzie to idź do lekarza.

Miałem okres, że chlałem w opór i któregoś ranka obudziłem się z takim bólem, że nie mogłem się podnieść z łóżka.

Odstawiłem alko, do zera! I przeszło.

O ile powiedzenie mówi "czym się strułeś tym się lecz" to ja bym zmienił końcówkę, na "z tego zrezygnuj".

A na wątrobę dobroczynnie działa woda z cytryną z rana na czczo  ^_^

35a0wlg.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016