Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzień doberek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

headliner

headliner
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 1

Witam wszystkich 

Zacząłem się udzielać, a nawet się nie przywitałem  :(

To tak, mam na imię Nataniel, mam jeszcze 20 lat, za kilka miesięcy będzie 21.

Z dietą bawię się od 14 roku życia mniej więcej, od 16 trening siłowy.

Generalnie jestem kurduplem, bo mam sto sześćdziesiąt parę (chyba 3 albo 4) centymetrów wzrostu  :wacko: 

Mam kompleks niższości, chciałbym mieć chociaż 180cm wzrostu no ale cóż... życie  :( 

Skończyłem LO, mature zdałem, na studia nie poszedłem (jeszcze).

Dla zabicia czasu chodzę na dietetyka w Copernicusie  :lol: 

(Nie polecam)

Z zainteresowań to najbardziej wrestling, dobre filmy, seriale, muzyka przeróżna (po za disco polo, bo tego nie zniosę  <_< ),
social media  :D  , angielski, psychologia tak delikatnie, w sumie to wszystko po trochu. Czym się jarałem kiedyś tym się jaram dalej ale już nie w takim stopniu jak kiedyś.

Nie jem glutenu, laktozy, kiedyś jeszcze jajek ale do nich wróciłem

Nie mam żadnych alergii pokarmowych (albo nic mi o tym nie wiadomo), zacząłem miec problemy ze skórą i zacząłem odstawiać wszystko a, że zacząłem zauważać poprawę nie na skórze tylko w żołądku i w estetyce sylwetki to stwierdziłem "czemu nie"

Fast foodów mogę nie jeść, moją piętą Achillesa są słodycze, jak już cheat to musi wlecieć coś słodkiego, ale nie jakieś tam ciasto tylko typowy syf ze sklepu, czytaj milka z daim'ami, czy karmelowa z wafelkiem  B)

Za dużo mówię, więc i za dużo piszę, dlatego skończę tutaj bo wyjdzie z tego esej  :lol:

Jeszcze raz, witam !  ;)

35a0wlg.jpg

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 376
  • LocationKraków

Siema siema, no niestety to forum nie jest takie jak dawniej i generalnie nic się tu nie dzieje- no ale może kiedyś się to zmieni. 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016