Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki atlas do domowej siłowni wybrać Licze na szybką odpowiedz (1500zl)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

SokeRR

SokeRR
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Grupa: Użytkownik
  • Reputacja: 0
Witam

Chciałbym abyście doradzili mi jaki atlas z linków podanych na dole jest solidnystabilny i dobry  lub zaproponowali jakiś własny do 1500zł.

Zastanawiam się nad tymi atlasami tylko który jest solidny i nie będzie się bujał przy ćwiczeniu (chodzi mi o stabilność) i czy jeśli jest przełożenie 2-1 to znaczy ze jest lepszy niż np. atlas który ma stos 67kg bez przełożenia np jak ten HMS Tytan 7 i czy ten Tytan 7 jest stabilny bo z przodu nie posiada bocznych podpórek 
 wiec nwm czy niebedzie latał na boki? 

Przepraszam jesli temat nie jest w odpowiednim dziale ! ;) 

Jeśli zastanawia was dlaczego chcę kupić atlas gdyż inne sprzęty takie jak ławka, drążek,hantle itp już w swojej siłowni posiadam

Doradźcie który waszym zdaniem atlas jest dobry i dlaczego  czy bedzie stabilny

POZDRAWIAM 

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 376
  • LocationKraków

Moim zdaniem to jest o kant dupy potłuc i lepiej dokupić ciężaru lub bardziej kupić jakiś dobrej jakości sam wyciąg.  Do sciąania ew, wiosłowania- to jest lepsze rozwiązanie skoro na ruchy wyciskająće masz miejsce

Albo, stojaki na OHP 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

SokeRR

SokeRR
  • Autor tematu
  • Tytuł: Nowy Koks
  • Reputacja: 0

Moim zdaniem to jest o kant dupy potłuc i lepiej dokupić ciężaru lub bardziej kupić jakiś dobrej jakości sam wyciąg.  Do sciąania ew, wiosłowania- to jest lepsze rozwiązanie skoro na ruchy wyciskająće masz miejsce

Albo, stojaki na OHP 

a jakbyś miał wybrać atlas który z nich byłby dobry?

CzoVitek

CzoVitek
  • Tytuł: Witeczek
  • Grupa: Dzik
  • Reputacja: 376
  • LocationKraków

Nie wiem, bo nie miałem ich w dotyku nie znam firm... nie wiem jak solidne to jest. Ale wszystko takiego typu moim zdaniem to shit. nie wart ceny 

Zapraszam do obserwowania: HIGH-CARB, KETOZA  testujemy wszystko i zdajemy relacje :) .

wgpa3ibshxek.jpg2ni8kk2.jpg

Potrzebujesz pomocy : interpretacja badań, analiza zdrowia, pomoc w redukcji, ustabilizowanie chemii mózgu- zapraszam na priv, pisz śmiało ! 

tylkosiła

tylkosiła
  • Tytuł: Doświadczony Dzik
  • Reputacja: 19
  • LocationWarszawa

Jestem takiego samego zdania. Lepiej przeznaczyć tą kasę na wolne ciężary i dobrą ławeczkę albo jakiś stojak.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj na WKForum.pl ! Jesteś Gościem, a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!

Graphics by Oskar Litwin
Właściciel: WKforum.pl © 2016